NT CLA + Carnitine Powder 300 gr

3.000L

Produkt ideal për planin tuaj të dietës – pije e menjëhershme pa sheqer dhe konservues, e cila ul lodhjen fizike dhe mendore. Përbërësit kryesorë janë acidi linoleik i konjuguar (CLA) dhe L-karnitina, të cilat shpesh kërkohen nga atletët në regjimin dietik. Falë vitaminave B5, B6, B12 dhe D, ky produkt mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar, metabolizmin energjik dhe ndihmon në uljen e lodhjes. Përmbajtja e lartë e zinkut mbështet imunitetin dhe sintezën e duhur të proteinave.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT CLA + Carnitine Powder 300 gr

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Produkt ideal për planin tuaj të dietës – pije e menjëhershme pa sheqer dhe konservues, e cila ul lodhjen fizike dhe mendore. Përbërësit kryesorë janë acidi linoleik i konjuguar (CLA) dhe L-karnitina, të cilat shpesh kërkohen nga atletët në regjimin dietik. Falë vitaminave B5, B6, B12 dhe D, ky produkt mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar, metabolizmin energjik dhe ndihmon në uljen e lodhjes. Përmbajtja e lartë e zinkut mbështet imunitetin dhe sintezën e duhur të proteinave.

  Përshkrimi:

  Doza e rekomanduar: përzieni 12 g në 300 ml ujë. Konsumojeni në çdo kohë ndërmjet vakteve. Doza maksimale ditore është 12 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Përmbajtja e substancës aktive për dozën e rekomanduar:

  • 2500 mg L-Karnitinë
  • 2000 mg CLA
  • 10 mg Zink
  • Vitamina B5, B6, B12, D
  • Zink (100% marrje referimi.)
  • pa sheqer
  • Aminoacide esenciale të fermentuara

  Përbërësit

  Aroma Ananasi + Dardhë: L-karnitinë tartrate, Klarinol® (vaj i shafranit i pasur me acid linoleik të konjuguar, shurup glukoze, kazeinat natriumi, agjent anti-ngurtësues dioksidi i silikonit, emulsifikues i lecitinës së sojës, stabilizues i difosfat natriumi, antioksidant ekstrakt tokoferoli natyral). përzierje e aminoacideve (L-Leucinë, L-Lizinë, L-Izoleucinë, L-Valinë, L-Treonine, L-Histidinë, L-Metioninë, L-Fenilalaninë, L-Triptofan, lecithin e lulediellit), inulinë, aroma,rregullues aciditeti citrati i natriumit dhe acidi citrik, glukonat zinku, agjenti anti-ngurtësues fosfati i kalciumit, koncentrati i safflowerit, ëmbëlsuesit sukralozë dhe steviol-glikozide, agjenti kundër ngjitjes dioksidi i silikonit, D-pantotenati i kalciumit, piridoksinë hidrokloride, kolekalçiferol, kianokobalamin. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza.

  Aroma Qershi + Punch: L-karnitinë tartrate, Klarinol® (vaj i shafranit i pasur me acid linoleik të konjuguar, shurup glukoze, kazeinat natriumi, agjent anti-ngurtësues dioksidi i silikonit, emulsifikues i lecitinës së sojës, stabilizues i difosfat natriumi, antioksidant ekstrakt tokoferoli natyral). përzierje e aminoacideve (L-Leucinë, L-Lizinë, L-Izoleucinë, L-Valinë, L-Treonine, L-Histidinë, L-Metioninë, L-Fenilalaninë, L-Triptofan, lecithin e lulediellit), inulinë, aroma,rregullues aciditeti citrati i natriumit dhe acidi citrik, glukonat zinku, agjenti anti-ngurtësues fosfati i kalciumit, koncentrati i karrotës së zezë, ëmbëlsuesit sukralozë dhe steviol-glikozide, agjenti kundër ngjitjes dioksidi i silikonit, D-pantotenati i kalciumit, piridoksinë hidrokloride, kolekalçiferol, kianokobalamin. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza.

  Vlerat ushqyese

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: përzieni 12 g në 300 ml ujë. Konsumojeni në çdo kohë ndërmjet vakteve. Doza maksimale ditore është 12 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve!

  SKU: N/A Categories: , Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories