MYP CLA Capsules

2.500L

Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

Përfitimet Kryesore:

 • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
 • Rrjedh nga vaji i shafranit
 • 76.8% total izomere aktive
 • 180 kaspula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP CLA Capsules

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive

  Pse të zgjidhni  produktin tonë?

  CLA nuk mund të prodhohet nga trupi juaj, kështu që duhet të vijë nga dieta juaj, megjithatë kjo mund të jetë e vështirë pasi gjendet kryesisht në qumësht dhe mish.

  Kapsulat tona të përshtatshëm të buta ju japin përfitimet pa kohë dhe përpjekje për përgatitjen e vaktit – ose kalori shtesë. Mbështetni stërvitjen tuaj me një rregullim të shpejtë të omega-6, pa marrë parasysh se sa i vrullshëm është programi juaj.

  1. Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore.

  Përbërësit

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA), Xhelatinë, Humektant (Glicerinë), Ujë i Pastruar.

  Vlera ushqyese

  Madhësia e Porcionit – 2 Kapsula
  Porcione për paketim – 30 (60 Kapsula), 90 (180 Kapsula)

  Informacionet ushqyese
  Për shërbim
  Acid Linoleik i Konjuguar 1.6 g

   

  Përdorimi

  Konsumoni 2 kapsula xhelatinoze në ditë. Më së miri merret me ushqim. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky produkt nuk duhet të përdoret si zëvendësues i një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit direkte. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Jo i përshtatshëm për vegjetarianët.

  Faktorët alergjik

  ALERGJENËT: Prodhuar në një objekt që trajton edhe qumështin.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories