SC Citruline Malate

2.000L

 • Scitec Nutrition Citruline Malate
 • “Kreatina Aerobike”
 • Malati i citrulinës është vërtetuar se përmirëson performancën e muskujve sepse rrit prodhimin e energjisë aerobike dhe vonon lodhjen
 • 90 kapsula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Citruline Malate

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 27
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Scitec Nutrition Citruline Malate“Kreatina Aerobike”Malati i citrulinës është vërtetuar se përmirëson performancën e muskujve sepse rrit prodhimin e energjisë aerobike dhe vonon lodhjen. Malati i citrulinës redukton akumulimin e acidit laktik dhe amoniakut dhe përshpejton rikuperimin e muskujve duke rritur shkallën e risintezës së kreatinës fosfatit dhe ATP-së. Gjithashtu, malati i citrulinës është më efektiv se arginina dhe e njëjta dozë rrit nivelet e argininës në trup më shumë se sa vetë arginina. Dhe siç e dimë, arginina rrit nivelet No (Oksidi Nitrik) për ‘Pumps’ më të mira, shpërndarje të përmirësuar të oksigjenit dhe lëndëve ushqyese.

  Përbërësit

  Malat i Pastër Citruline, Fosfat Trikalcium. L-Citrulinë-Malate, Stearat Magnezi, Xhelatinë (Kapsula).

  Vlera ushqyese

  Porcioni: 3 Kapsula

  Numri i Porcioneve: 30

  Vlerat për Porcion
  Sasia/ Porcion % DV
  Malat Citruline 3000 mg *

  *Përqindja e Vlerës Ditore Nuk Është Përcaktuar

  Përdorimi

  Si një shtesë dietetike, merrni 3 kapsula një ose dy herë në ditë. Në ditët e stërvitjes merrni një porcion para stërvitjes.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories