Choco Pro

150L

Çokollatë me proteina të cilësi së lartë. CHOCOPRO është i ngarkuar me 18 gram përzierje proteinash që përbëhet nga proteina e hirrës me cilësi të lartë, kazeinë dhe proteina të plotë të qumështit. Përmbajtja e proteinave të CHOCOPRO kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore dhe gjithashtu në ruajtjen e kockave normale*. Ju mund ta shijoni këtë “ëmbëlsirë” ushqyese në çdo kohë gjatë ditës për të ofruar mbështetje ushqyese për trupin tuaj!

 • Sasia, 55 gr
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Choco Pro

  150L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Çokollatë me proteina të cilësi së lartë

  CHOCOPRO është i ngarkuar me 18 gram përzierje proteinash që përbëhet nga proteina e hirrës me cilësi të lartë, kazeinë dhe proteina të plotë të qumështit. Përmbajtja e proteinave të CHOCOPRO kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore dhe gjithashtu në ruajtjen e kockave normale*. Ju mund ta shijoni këtë “ëmbëlsirë” ushqyese në çdo kohë gjatë ditës për të ofruar mbështetje ushqyese për trupin tuaj!

  Pa aspartam.

  *Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht dhe janë autorizuar nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore.

  Përbërësit

  Shurup Misri me Fruktozë të Lartë, Matricë Proteinash (Kazeinat Kalciumi, Protein Hirre e Koncentruar, Koncentrat i Proteinave të Qumështit), Yndyrë Vegjetale, Pluhur Kakao me Yndyrë të Reduktuar, Lecitinë Soje, Maltodekstrinë, Aromatizues, Kripë. Veshje me Çokollatë: Yndyrë Vegjetale, Sheqer, Pluhur Kakao me Yndyrë të Reduktuar, 10/12% Gjalpë Kakao, Lecitinë Soje, Aromatizues. Veshje me Çokollatë të Bardhë: Yndyrë Vegjetale, Sheqer, Qumësht Pluhur i Skremuar, Lecitinë Soje, Aromatizues.

  Vlera ushqyese

  Doza: 55 Gram
  Sasia/Doza                                   DV%
  Kalori 212 kcal
  Kalori nga yndyrnat 0 kcal
  Yndyrna 5.8 g 9%
  Karbohidrate 22 g 7%
  Fibra Dietike 1.65 g 7%
  Proteinë 18 g

   

  Rekomandime përdorimi

  Hani 1 çokollatë sa herë që keni nevojë për energji dhe proteina. Në varësi të nevojave tuaja të përgjithshme për lëndë ushqyese, mund të hani më shumë se 1 çokollatë në ditë. Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar dhe jo si zëvendësim për të.

  Faktorë alergjik

  Prodhuar me proteina qumështi. Prodhuar në një objekt që përpunon përbërësit e sojës, vezëve dhe grurit, kikirikët, glutenin dhe frutat e thata!

  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë