Chela-Mag B6 Forte Shot

3.500L

MAGNEZI I GJENERATËS SË RE
Chela-Mag B6® Forte SHOT përmban një formë të lëngshme shumë të absorbueshme të magnezit në formën e kelatit të aminoacideve nga Albion® në një dozë të vetme prej 375 mg të joneve të magnezit të pastër të pasuruar me vitaminë B6.

 • Sasia, 20 shots
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Chela-Mag B6 Forte Shot

  3.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Gus 13 – Gus 14
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Chela-Mag B6® Forte SHOT përmban një formë të lëngshme shumë të absorbueshme të magnezit në formën e kelatit të aminoacideve nga Albion® në një dozë të vetme prej 375 mg të joneve të magnezit të pastër të pasuruar me vitaminë B6.

  Një ampulë Chela-Mag B6® Forte SHOT mbulon 100% të nevojave ditore të trupit të njeriut për magnez. Përdorimi i formulës inovative Liquid Technology mundëson që përbërësit aktivë të pranishëm në formë të lëngshme të përthithen menjëherë, pa vonesën tipike të tabletave dhe kapsulave. E gjithë kjo vjen në një ampulë të dobishme 25 ml që garanton komoditet të shkëlqyeshëm dhe mundësinë për ta marrë atë në çdo moment.

  Përbërësit

  Ujë, 8,3% Magnez Bisglicinati (si Kelat i Aminoacideve të Magnezit Albion®), Rregullues i Aciditetit – Acid Citrik, Aroma, Ëmbëlsues – Sukralozë, Açesulfame K, Vit. B6 (Hidroklorur Piridoksine), Konservues – E200, Ngjyrat: Beta-Karoten (për Aromën e Portokallit); Karotene të Përziera, Karminë (për Aromën e Qershisë).

  Vlera ushqyese

  Vlerat ushqyese
  1 Ampulë (25ml)
  Magnez 375 mg (100%*)
  Vit.B6 1.4 mg (100%*)

   

  * RDA – shtesa ditore e rekomanduar

  Rekomandime

  • Pini 1 porcion (25 ml = 1 ampulë) në ditë pas vaktit. Shkundni mirë para përdorimit.
  • Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
  • Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar.
  • Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.
  • Mbajeni larg fëmijëve.

  Qëllimi

  Produkti është projektuar posaçërisht për njerëzit si një ndihmë për të mbajtur nivelin e duhur të magnezit në trup.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë