Cellucor C4 Ultimate

5.000L

Performanca me e re e produkteve Cellucor:

 • Energjia dhe fokusi më i ri
 • Performanca më e re
 • Oksidi nitrik me i ri
 • I pastër, i qartë dhe i zhvilluar me 6 përbërës të patentuar
 • Sasia, 320 gr
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Cellucor C4 Ultimate

  5.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Familja C4® ka qenë pioniere, duke ndërtuar dhe përsosur produktet para-stërvitore për një kohë më gjatë se disa marka të tjera. C4 Ultimate u krijua për ata që kërkojnë produkte para-stërvitjeje të nivelit tjetër të nxitur nga përbërës të studiuar klinikisht dhe të patentuar: përbërësit më të mirë për më të mirët! Ne jemi krenarë të themi se C4® Ultimate përmban gjashtë përbërës të patentuar. Që nga fillimi i tij në 2016, C4® Ultimate ka dhënë energji që mund të ndjeni, pompime të fuqishme, qëndrueshmëri muskulare, fokus ekstrem dhe performancë maksimale në çdo lugë.* C4® Ultimate është një thirrje për veprim. Është një sfidë, që ju bën thirrje të thyeni rekorde, të shtypni qëllimet tuaja dhe të përfitoni sa më shumë nga çdo stërvitje. Pyetja është: A jeni gati për këtë sfidë? I PASTËR, I QARTË, I EVOLUAR, Prezantimi i Project Clear Evolution: misioni ynë për të vendosur një standard më të lartë. Për të ngritur të gjithë familjen C4®—dhe më gjerë—duke iniciuar gjeneratën e ardhshme të suplementeve të performancës premium që tejkalojnë pritshmëritë tuaja.*

  Project Clear Evolution bazohet në tre shtylla:
  • I pastër: Nuk ka ngjyra artificiale. Pa shije artificiale.
  • E qartë: Etiketa plotësisht transparente. Nuk ka përzierje të pa-patentuara
  • Evoluar: Përbërës novatorë. Formula të zgjeruara.

  Si slogani ynë i pastër, i qarte dhe i evoluar para stërvitjes, C4® Ultimate është pa shije dhe ngjyra artificiale, i bërë me një formulë të zbuluar plotësisht dhe i përmirësuar me përbërës të performancës më të avancuar si NitraMax (NO3-C)™ Citrulline Nitrate dhe një dozë e dyfishtë e nitrateve që nxisin pompën.*

  Përbërësit Kyç:
  Formula me e re e Energjise:
  • Kafeina Anhydrous, 300mg – Kafeina është një stimulues i studiuar mirë që ka shumë energji, performancë dhe madje edhe përfitime termogjenike. Sasia e kafeinës në C4® Ultimate është treguar klinikisht se mbështet një rritje të fuqisë dhe kapacitetit të ushtrimeve aerobike.*
  • Theacrine, 62.5 mg si Teacrine® 40% – TeaCrine® është një përbërës i ri i patentuar dhe i studiuar klinikisht që ndihmon në mbështetjen e një eksperience të zgjatur të energjisë. Studimet sugjerojnë se trupi nuk përshtatet me TeaCrine aq shpejt sa me kafeinën, duke zgjatur kështu rritjen e tolerancës.*
  • Rauwolfia Vomitoria, 1 mg – Një nxitës i fortë stimulues, rauwolfia zhbllokon energjinë e fundit kur shoqërohet me kafeinë.*

  Performanca me e fundit:
  • Carnosym® Beta-Alanine, 3,2 g – Çdo porcion i C4® Ultimate jep 3,2 gram CarnoSyn® Beta-Alanine të patentuar për të luftuar lodhjen dhe për të mbështetur qëndrueshmërinë muskulare.*
  • Kreatina HCL si CON-CRET®, 1g – Hidrokloridi i kreatinës është një formë e patentuar, e studiuar klinikisht dhe shumë e absorbueshme e kreatinës. Kreatina mbështet prodhimin e ATP, madhësinë muskulore dhe forcën.*
  • Nitrati i kreatinës, 1 g – Një formë e kreatinës e studiuar në universite që formohet nga përzierja e kreatinës me anionet nitrate. Kreatina dhe nitrati janë elementë të performancës së energjisë. Kur shkrihen së bashku, ato krijojnë një lidhje të pandalshme për të mbështetur forcën, fuqinë dhe pompat.*

  Oksidi me i ri nitrik:
  • L-Citrulline, 4g – L-citrullina e pastër sinjalizon trupin për të rritur prodhimin e argininës, e cila më pas shndërrohet në oksid nitrik për të fuqizuar pompimet tuaja. Kjo dozë është afërsisht ekuivalente me tetë gram malat citruline.*
  • Citrulline Malate, 1g – Një pararendës i prodhimit të argininës dhe oksidit nitrik, malati i citrulinës nxit më tej një rritje të niveleve të oksidit nitrik.*
  • Citrulline Nitrate as NitraMax (NO3-C)™, 1g – Përforcuesi ynë ekskluziv i oksidit nitrik me rrugë të dyfishtë është formuluar me nitrate të patentuara për të mbështetur oksidin nitrik nëpërmjet dy mekanizmave të ndryshëm. Merrni të gjithë citrulinën e listuar në këtë përzierje, rriteni atë me nitrate shtesë dhe ju keni mbështetjen e pompës Ultimate.*

  Fokusi më i ri:
  • Taurine, 1g – Ndihmon në mbështetjen e performancës mendore kur shoqërohet me kafeinë.*
  • N-Acetyl-L-Tyrosine, 400 mg – Një formë më e tretshme e L-tirozinës, NALT, luan një rol në mbështetjen e shëndetit mendor dhe perceptues gjatë aktiviteteve stresuese si trajnimi fizik.*
  • AlphaSize® A-GPC, 200 mg – Një formë e patentuar dhe e studiuar klinikisht e kolinës, AlphaSize® mund të mbështesë rritjen e fokusit, gjë që mund të kontribuojë në një lidhje të fortë mendje-muskuj në palestër.*
  • Huperzine A, 50 mcg – Huperzina A është një përbërës no-otropik që mbështet kujtesën dhe përqendrimin.*

  Përbërësit

  Acid Limoni, Shije Natyrale, Silikat Kalciumi, Dioksid Silikoni, Sukralozë, Acid Malik, Pluhur i Lëngut të Panxharit (Ngjyra), Kalium Açesulfame.

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  Sasia %DV
  Kalori 5
  Karbohidrate Totale
  1 g
  1%
  Sheqeri Total 0 g
  Matrica Pump C4® Super Citrulline 6 g
  L-Citrullinë 4 g
  Citrullinë Malate 1 g
  Citrulline Nitrate [si NitraMax (NO3-C)™] 1 g
  Karnozin® Beta-Alanine 3.2  g
  Kreatinë Hidrokloride (Patentuar CREATINE HCL®) 1 g
  Kreatinë Nitrate (Patentuar) (as NO3-T®) 1 g
  Taurinë 1 g
  N-Açetil L-Tirozine
  400 mg
  Kafeinë Anhidroze 300 mg
  AlfaSize® 50% A-GPC (Alfa-Glicerilfoshorilkolin) 200 mg
  Theakrine (si TeaCrine®) 62.5 mg
  Ekstrakt Rrënje Rauwolfia Vomitoria 1 mg
  Huperzine A [nga ekstrakti i pjesëve ajrore të myshkut të dhëmbëzuar (Huperzia serrata)]
  50 mcg

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.
  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime përdorimi

  Merrni një porcion (1 lugë) C4® Ultimate, të përzier me 10-12 fl. oz. ujë 20-30 minuta para stërvitjes. Gjatë stërvitjes suaj, rekomandohet që të pini shumë ujë ose pije të performancës për të qëndruar të hidratuar. Disa individë mund të përjetojnë një ndjesi shpimi gjilpërash të padëmshme, e cila i atribuohet beta alaninës. PËRDORË VETËM SIPAS UDHËZIMIT.

  Paralajmërime:

  Ky Produkt është vetëm për tu konsumuar nga të rritur të shëndetshëm, 18 vjeç e lart. Mos e përdorni këtë produkt nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, duke marrë aktualisht frenues PDE-5 ose nitrate për dhimbje gjoksi. Mos e merrni këtë produkt përpara se të konsultoheni me një profesionist të liçencuar dhe të kualifikuar, të kujdesit shëndetësor, nëse jeni duke marrë ndonjë shtesë diete, ilaçe me recetë ose medikamente pa recetë; ose nëse dyshoni se keni ose jeni trajtuar, diagnostikuar ose keni një histori familjare të ndonjë gjendjeje mjekësore. Ky produkt përmban kafeinë dhe nuk duhet të përdoret në kombinim me kafeinë ose stimulues nga burime të tjera. Ndërpriteni përdorimin 2 javë para operacionit. Ndërprisni menjëherë përdorimin dhe kontaktoni një mjek nëse keni ndonjë reagim negativ ndaj këtij produkti. Mos e përdorni këtë produkt vazhdimisht për më shumë se 8 javë. Mos e përdorni nëse vula e sigurisë është thyer ose mungon. Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët. MBAJENI LARG FËMIJËVE. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Gjatë transportit dhe trajtimit mund të ndodhë një farë ngecjeje pluhuri, gjë që mund të ndikojë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban racionet e treguara kur maten saktësisht sipas peshës.

  SKU: N/A Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories