Cellucor C4 Original

3.500L

Eksplozivi Origjinal:

 • Formula e energjisë Eksplozivie*
 • Mbështetje e qëndrueshmërisë muskulare*
 • Shije e pabesueshme
 • Performancë e fuqishme: Nitrat kreatinë (NO3-T)
 • Sasia, 195 gr
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Cellucor C4 Original

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Si numri 1 i shitjes në Amerikë për produktet para -stërvitjes, C4 Origjinal ofron energjia, qëndrueshmëri, pompim dhe performancë klasike. Pavarësisht nëse sapo po filloni ose po përpiqeni të arrini nje nivel tjetër, C4 Origjinal do t’ju ndihmojë të zhbllokoni potencialin tuaj të plotë.

  C4 Origjinal ka reputacionin e tij për një formulë klasike të krijuar për të ofruar jo vetëm stërvitje shpërthyese, por edhe për të ndërtuar masën e muskujve të definuar dhe për të rritur forcën.

  Faktorët Kyç:

  • 150 mg kafeinë ju jep energji shpërthyese që është ideale për nivele stimulues mesatar dhe të fortë*
  • Përfshin CarnoSyn Beta-Alanine të hulumtuar klinikisht, të studiuar për të ndihmuar në rritjen e qëndrueshmërisë, performancës dhe luftimit të lodhjes.*
  • Nitrati i kreatinës (NO3-T) dhe arginina AKG mbështesin performancën dhe pompimet muskulare
  • Përmban TeaCrine – i studiuar klinikisht për të përmirësuar energjinë e qëndrueshme*
  • N-Acetil L-Tyrosine për mbështetje të fokusit*

  Përbërësit

  Përbërës të tjerë: Aromë Artificiale, Polidekstrozë, Acid Limoni, Acid Malik, Silikat Kalciumi, Dioksid Silikoni, Sukralozë, Kalium Açesulfame, FD&C Red Lake #40 TeaCor™ Acid Tetrametilurik është i mbrojtur nga Patentat në pritje, Seriali Nr. 31/20. nën shpërndarje ekskluzive globale nga Compound Solutions, Inc.

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  Sasia %DV
  Kalori 5
  Karbohidrate Totale
  1 g
  1%
  Vitamin C (si Acid Askorbik 250 mg 417%
  Niacin (si Niacinamide) 30 mg 150%
  Vitamin B6 (si Piridoksal-5-Fosfati) 500 mcg 25%
  Acid Folik 250 mcg 62%
  Vitamin B12 (si Metilkobalamin) 35 mcg 583%
  Kalcium 19 mg 2%
  Beta Alaninë
  1.6 g
  Kreatinë Nitrate
  1 g
  Argininë AKG
  1 g
  Përzierje e Energjisë Eksplozive
  371 mg

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.
  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime përdorimi

  Merrni një porcion (1 lugë mase) C4® Original, të përzier me 6 fl. oz ujë, 20-30 minuta para stërvitjes. Disa individë mund të përjetojnë një ndjesi shpimi gjilpërash të padëmshme, e cila i atribuohet Beta-Alaninës. Përdorni vetëm sipas udhëzimeve.

  Paralajmërime:

  Ky Produkt është vetëm për tu konsumuar nga të rritur të shëndetshëm, 18 vjeç e lart. Mos e përdorni këtë produkt nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, ose po merrni aktualisht nitrate për dhimbje gjoksi ose nëse jeni duke marrë medikamente të përdorura për trajtimin e mosfunksionimit erektil si frenuesit PDE-5. Përpara përdorimit të këtij produkti, konsultohuni me një profesionist të kujdesit shëndetësor të liçencuar, të kualifikuar, duke përfshirë, por pa u kufizuar vetëm në, nëse: jeni duke marrë ilaçe kundër depresionit si një MAOI (frenues i monoamine oksidazës) ose SSRI, hollues gjaku, ilaçe anti-inflamatore josteroide, pseudoefedrinë, ose jeni duke marrë ndonjë suplement tjetër dietik, medikamente me recetë ose medikamente pa recetë, duke përfshirë por pa u kufizuar në: presionin e lartë ose të ulët të gjakut, diabetin, glaukomën, ankthin, çrregullimet kardiovaskulare, psikiatrike ose konvulsione, aritmi kardiake, goditje në tru, zemër , sëmundje të mëlçisë, veshkave ose tiroides, ose vështirësi në urinim për shkak të zmadhimit të prostatës.

  Ky produkt përmban kafeinë dhe nuk duhet të përdoret nga individë që dëshirojnë të eliminojnë kafeinën nga dieta e tyre ose në kombinim me kafeinë ose stimulues nga burime të tjera, duke përfshirë, por pa u kufizuar në, kafenë, çajin, sodën, ose suplemente dhe medikamente të tjera dietike. Ndërpriteni përdorimin 2 javë para operacionit. Ndërprisni menjëherë përdorimin dhe kontaktoni një mjek nëse keni ndonjë reagim negativ ndaj këtij produkti. Mos i tejkaloni rekomandimet për përdorimin e sugjeruar. Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve. Mos e përdorni nëse vula e sigurisë është thyer ose mungon. Ruajeni në një vend të thatë e të freskët. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Shënim:

  Ju lutemi mos e përdorni në kombinim me suplemente të tjera dietike, farmaceutike, dhe ushqime që konsiderohen si stimulues. Kontrolloni gjithmonë etiketën paralajmëruese përpara se ta përdorni C4 ORIGINAL  me produkte të tjera

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories