Cellucor C4 Carbonated (500 ml)

200L

Cellucor C4, marka e pijeve energjike para stërvitjes dhe me rritjen më të shpejtë, po përhap përzierjen e saj të veçantë të energjisë së performancës më të mirë për ju në të gjithë globin.

Benefitet kryesore:

 • RTD ekstreme para stërvitjes
 • Energji dhe fokus
 • Pa sheqerna, pa karbohidrate
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Cellucor C4 Carbonated (500 ml)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Cellucor C4, marka e pijeve energjike para stërvitjes dhe me rritjen më të shpejtë, po përhap përzierjen e saj të veçantë të energjisë së performancës më të mirë për ju në të gjithë globin.

  Mundësuar nga CarnoSyn Beta-Alanine, BetaPower dhe përbërës të tjerë kyç që mbështesin energjinë shpërthyese, vigjilencën dhe performancën, linja C4 Energy po dominon kategorinë e suplementeve të energjisë në të gjithë vendin. Me dhjetë shije të mahnitshme të ndërtuara me zero sheqer, natrium, karbohidrate dhe kalori, C4 Energy ofron një mënyrë të shijshme për të zgjuar fokusin tuaj dhe për të arritur qëllimet tuaja.

  Me shije natyrale pa ngjyrues artificial, C4 Energy nuk është pija juaj mesatare energjike. Ne kemi paketuar përbërës premium të studiuar klinikisht për të mbështetur qëndrueshmërinë muskulare, hidratimin dhe performancën fizike për energji, dhe e gjithë kjo pa sheqer.

  Herën tjetër që ju duhet të zgjoni super-in tuaj, qoftë në palestër, në fushë, në shtëpinë tuaj ose kudo që mund t’ju çojë udhëtimi juaj i fitnesit, kërkoni C4 Energy.

  Përbërësit

  Uji, Rregulluese Aciditeti (Acidi Citrik dhe Acidi Malik) Dioksid Karboni, Aromatizues Natyral, L-Argininë (0.21%), Taurinë (0.21%), Betainë (BetaPower) Ëmbëlues (Sukralozë dhe Glikozide Stevioli), Kafeinë Anhidroze, Niacinamide, Kianokobalaminë.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 ml
  1 kanaçe- 500 ml
  Kalori 13 kj/3 kcal 66 kj/16 kcal
  Yndyra 0 g 0 g
  Nga të Cilat të Saturuara 0 g 0 g
  Karbohidrate 0 g 0 g
  Nga të Cilat Sheqer 0 g 0 g
  Proteinë 0 g 0 g
  Kripë 0 g 0 g
  Niacinë 1.5 mg 7.5 mg
  Vitaminë B12 0.25 mg 1.25 mcg

  Përdorimi

  Udhëzime: 1 Kanaçe 30 minuta para aktiviteti fizik

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories