NT Carnitine Activity Drink With Caffeine (750 ml)

200L

Një pije freskuese e gatshme për t’u pirë pa sheqer që përmban L-karnitinë (1000 mg) plus substanca energjike si kafeina dhe taurina. Kjo pije është ideale për të mbështetur performancën tuaj fizike. Ndihmon në mënyrë efektive për të ruajtur hidratimin gjatë aktivitetit fizik. Falë shijes së tij të lehtë dhe freskuese do t’ju pëlqejë dhe nuk do të harroni të furnizoheni me lëngje gjatë stërvitjes.

 • 1000 mg L-karnitinë
 • 1000 mg taurinë
 • 40 mg kafeinë
 • Pa sheqer
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Carnitine Activity Drink With Caffeine (750 ml)

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 25 – Sht 26
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një pije freskuese e gatshme për t’u pirë pa sheqer që përmban L-karnitinë (1000 mg) plus substanca energjike si kafeina dhe taurina. Kjo pije është ideale për të mbështetur performancën tuaj fizike. Ndihmon në mënyrë efektive për të ruajtur hidratimin gjatë aktivitetit fizik. Falë shijes së tij të lehtë dhe freskuese do t’ju pëlqejë dhe nuk do të harroni të furnizoheni me lëngje gjatë stërvitjes.

  • 1000 mg L-karnitinë
  • 1000 mg taurinë
  • 40 mg kafeinë
  • Pa sheqer

  I përshtatshëm për sportistët, me ëmbëlsues. I destinuar për përdorime të veçanta ushqyese. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në temperaturë jo më të madhe se 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Përmban kafeinë. Jo i përshtatshëm për sportistët e regjistruar. Prodhuesi nuk është përgjegjës për dëmtime të shkaktuara nga përdorimi ose ruajtja jo e duhur.

  Përbërësit

  Livando: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, dioksid karboni, L-karnitinë, taurinë, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), aromatizues, ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), kafeinë, ngjyrues i zi i shkëlqyeshëm PN.Kola: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, dioksid karboni, emulsifikues kola (aromatizues, ngjyrues E 150d), L-karnitinë, taurinë, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), kafeinë.Mjedër: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, dioksid karboni, taurinë, L-karnitinë, aromatizues, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues açesulfame K, kafeinë, ëmbëlsues sukralozë, ngjyrues E122Mojito: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, dioksid karboni, taurinë, L-karnitinë, aromatizues, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues açesulfame K, kafeinë, ëmbëlsues sukralozë, ngjyrues E104Frskuese: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, taurinë, L-karnitinë, emulsifukues me bazë të bardhë (E 1450, E 445, E 300, E 307), konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë ), aromë, kafeinë, ngjyruesi blu i shkëlqyeshme.Çaj Jeshil + Elderberry: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, taurinë, L-karnitinë, konservues sorbat kaliumi dhe benzoat natriumi, aromë, ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), ngjyrues karamel, kafeinë.Limon: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, emulsifikues limoni (aromë, E 104 – mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët!), taurinë, L-karnitinë, emulsifikues me bazë të bardhë (E 1450, E 445, E 300 , E 307), konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), kafeinë.Përzieni Manaferrash: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, taurinë, L-karnitinë, koncentrat i karotës së zezë, emulsifukues me bazë të bardhë (E 1450, E 445, E 300, E 307), konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, saharozë), kafeinë, aroma.Ananas: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, emulsifikues i ananasit (aromë, E 102, E 110 – mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët!), taurinë, L-larnitinë, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), kafeinë.

  Portokalli Kuq: ujë, emulsifikues portokalli (aromë, E 129, E 104 – mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët!), stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, taurinë, L-karnitinë, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi) , ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), kafeinë.

  Portokall: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, emulsifikues portokalli (vaj luledielli, aromatizues, ngjyrues E 160a, E 160e dhe E 161b), taurinë, L-karnitinë, konservues sorbat kaliumi dhe benzoat të natriumit, antioksidant acid askorbik, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, kafeinë.

  Rrushi Zi Pa Farë: ujë, stabilizues polidekstrozë, rregullues i aciditetit acid citrik, emulsifikues i rrushit të zi (shurup glukozë-fruktozë, koncentrat ngjyrues nga bamjet dhe karotat, aromatizues), taurinë, L-karnitinë, emulsifikues me bazë të bardhë (stabilizues E 1450 dhe E 445), konservues sorbat kaliumi dhe benzoat të natriumit, antioksidant acid askorbik, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, kafeinë.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 ml 1 Shishe (750 ml)
  Vlera e Energjisë 9 kJ/2 kcal 167 kJ/16 kcal
  Yndyrë 0 g 0 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 0 g 0 g
  Karbohidrate 0 g 0 g
  Nga të Cilat Sheqerna 0 g 0 g
  Fibra 0,4 g 2,7 g
  Proteina 0,2 g 1.2 g
  Kripë 0 g 0 g
  L-Karnitinë 133 mg 1000 mg
  Taurinë 133 mg 1000 mg
  Kafeinë 5 mg 40 mg

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: 1 shishe në ditë. Merreni 20-30 minuta para stërvitjes. Mund të përdoret edhe gjatë ushtrimeve fizike.Përdorimi: Pas hapjes, përdoreni produktin brënda 24 orëve

  Paralajmërime

  I përshtatshëm për sportistët, me ëmbëlsues. I destinuar për përdorime të veçanta ushqyese. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në temperaturë jo më të madhe se 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Përmban kafeinë. Jo i përshtatshëm për sportistët e regjistruar. Prodhuesi nuk është përgjegjës për dëmtime të shkaktuara nga përdorimi ose ruajtja jo e duhur.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories