NT Carnitine Activity Drink (750 ml)

200L

Shkoni në stërvitje në orët e vona të pasdites dhe jeni të ndjeshëm ndaj kafeinës? Zgjidhni një opsion të pijeve pa kafeinë. Kafeina zëvendësohet nga vitamina B3, e cila mbështet metabolizmin e energjisë dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.

 • 1000 mg L-karnitinë
 • 1000 mg taurinë
 • 17,3 mg vitaminë B3
 • pa sheqer
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Carnitine Activity Drink (750 ml)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Shkoni në stërvitje në orët e vona të pasdites dhe jeni të ndjeshëm ndaj kafeinës? Zgjidhni një opsion të pijeve pa kafeinë. Kafeina zëvendësohet nga vitamina B3, e cila mbështet metabolizmin e energjisë dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.

  Përshkrimi:

  Shkoni në stërvitje në orët e vona të pasdites dhe jeni të ndjeshëm ndaj kafeinës? Zgjidhni një opsion të pijeve pa kafeinë. Kafeina zëvendësohet nga vitamina B3, e cila mbështet metabolizmin e energjisë dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.

  • 1000 mg L-karnitinë
  • 1000 mg taurinë
  • 17,3 mg vitaminë B3
  • pa sheqer

  Përbërësit

  Elderflower me Mente: ujë, polidekstrozë stabilizuese, rregullues i aciditetit acid citrik, L-karnitinë, taurinë, aroma, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë, vitaminë B3 (nikotinamide).

  Eukalipt me Kivi: ujë, polidekstrozë stabilizuese, rregullues i aciditetit acid citrik, L-karnitinë, taurinë, aroma, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë, vitaminë B3 (nikotinamide).

  Grejpfrut i Freskët: ujë, polidekstrozë stabilizuese, rregullues i aciditetit acid citrik, L-karnitinë, taurinë, aroma, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë, vitaminë B3 (nikotinamide).

  Manaferrë me Limon Jeshil: ujë, polidekstrozë stabilizuese, rregullues i aciditetit acid citrik, L-karnitinë, taurinë, aroma, konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë, vitaminë B3 (nikotinamide).

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: 1 shishe në ditë. Për të mbështetur performancën fizike, filloni të përdorni 20-30 minuta para stërvitjes, dhe gjithashtu përdorni gjatë performancës.

  Përdorimi: Pas hapjes, përdorni produktin brenda 24 orëve. Sedimenti i mundshëm nuk duhet të konsiderohet si një defekt.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories