NT Caffeine Caps (60 kaps)

1.200L

Kafeina është një nga stimuluesit më të njohur për shkak të efektit të saj të shpejtë. Përdoret për të rritur vigjilencën dhe përqendrimin, për shembull tek shoferët dhe studentët, por gjithashtu shtohet me kënaqësi në produktet që mbështesin aktivitetin fizik dhe një rritje të metabolizmit gjatë humbjes së peshës

Përshkrimi:

 • 200 mg kafeinë natyrale në një kapsulë
 • Formë praktike e kapsulave për tu përthithura mirë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Caffeine Caps (60 kaps)

  1.200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përbërësit

  Përbërësit: kafeinë natyrale (Coffea arabica dhe Coffea canephora), kapsulë xhelatinoze (xhelatinë dhe oksid hekuri).

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g  1 kapsulë
  Kafeinë 64,5 g 200 mg

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: përdorni maksimum 1 kapsulë në ditë 30 minuta para performancës ose kur është e nevojshme gjatë ditës. Mos e konsumoni para gjumit. Pini shumë ujë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor. Përmban kafeinë (200 mg / 1 kapsulë) – jo i përshtatshëm për fëmijët, gratë shtatzëna ose me gji. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricës dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories