BSN True Mass 1200

8.000L

TRUE-MASS® 1200 përmban formulën e proteinave unike ultra premium për të ushqyer muskujt e një atleti me blloqet thelbësore të ndërtimit të proteinave. Përzierja unike e karbohidrateve siguron mbështetjen kalorike të nevojshme për suportin e një aktiviteti ekstrem fizik, duke ndihmuar trupin të përgatitet si dhe të mbështesë rigjenerimin nga stërvitja intensive. Karbohidratet dhe yndyrnat sigurojnë energjinë që digjet shpejt gjatë aktiviteteve të rënda fizike

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  BSN True Mass 1200

  8.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Pesha: 4.8 kg
  Shijet: Chocolate, Strawberry, Vanilla

  Përshkrimi

  1200 Kalori

  TRUE-MASS® 1200 është një Gainer i diznjuar për ata individë të cilët mezi marrin peshë dhe kanë nevojë për sasi të larta kalorike. TRUE-MASS® 1200 përmban një raport 4: 1 të karbohidrateve me proteina, me 50g të formulës sonë unike të proteinave së bashku me 215g të një përzierjeje unike komplekse të karbohidrateve që përfshin tërshërë të plotë. Gjithashtu, formula përmban 12 gramë BCAA që ndodhin në mënyrë natyrale dhe 25 gram EAA për dozë së bashku me fibra dietike të shtuara si dhe Trigliceride të Zinxhirit të Mesëm për të rrumbullakosur vlerën ushqyese të seciës dozë. E përdorur pas stërvitjes, midis vakteve dhe / ose para shtratit, TRUE-MASS® 1200 rigjeneron muskujt tuaj nga stërvitja e rëndë dhe njëkohësishtë siguroni ushqyesit që trupi juaj të vazhdojë të ndërtojë muskuj.

  Gaineri më i mirë!

  TRUE-MASS® 1200 përmban formulën e proteinave unike ultra premium për të ushqyer muskujt e një atleti me blloqet thelbësore të ndërtimit të proteinave. Përzierja unike e karbohidrateve siguron mbështetjen kalorike të nevojshme për suportin e një aktiviteti ekstrem fizik, duke ndihmuar trupin të përgatitet si dhe të mbështesë rigjenerimin nga stërvitja intensive. Karbohidratet dhe yndyrnat sigurojnë energjinë që digjet shpejt gjatë aktiviteteve të rënda fizike

  • 1220KALORIES PER SHERBIM
  • 25GNATURALLY PCR SHUMC SHARBIMIN E PARA
  • 12GNATURALE PCR SHTYPIN E PYETJEVE PER SHTYP

   

  SKU: N/A Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories