BSN N.O.- Xplode Vaso (420 g)

5.500L

Stimulues revolucionar para stërvitjes për performancë maksimale. N.O.-Xplode Vaso është stimuluesi përfundimtar para-stërvitor i krijuar nga BSN, i krijuar posaçerisht për t’ju ndihmuar të arrini performancën maksimale dhe të përmirësoni rezultatet tuaja të stërvitjes.

Benefitet:

 • 8,1 g L-Citrulinë për porcion
 • 3,2 g Beta-Alaninë për porcion
 • 200 Mg kafeinë për porcion
 • Ekstrakt bimor i shtuar
 • Pasuruar me vitaminë C, Niacinë dhe vitaminë B12
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  BSN N.O.- Xplode Vaso (420 g)

  5.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Stimulues revolucionar para stërvitjes për performancë maksimale

  N.O.-Xplode Vaso është stimuluesi përfundimtar para-stërvitor i krijuar nga BSN, i krijuar posaçerisht për t’ju ndihmuar të arrini performancën maksimale dhe të përmirësoni rezultatet tuaja të stërvitjes. Çdo porcion përmban një sasi të jashtëzakonshme 8,1 g citrulinë, 2 g argininë, 3,2 g beta-alaninë dhe 200 mg kafeinë. Përveç kësaj, përmban vitaminat C, B12 dhe niacinë të cilat kontribuojnë në metabolizimin e duhur të rëndësishëm për prodhimin e energjisë.

  Benefitet:

  • 8,1 g L-Citrulinë për porcion
  • 3,2 g Beta-Alaninë për porcion
  • 200 Mg kafeinë për porcion
  • Ekstrakt bimor i shtuar
  • Pasuruar me vitaminë C, Niacinë dhe vitaminë B12

  Përbërësit

  L-citrulinë, beta-alaninë, acide (L-(+)-acid tartarik, acid citrik), L-argininë, aromatizues, agjente kundër ngjitjes (silic, silikat kalciumi), ngjyrues (panxhar), ekstrakt mango Zinamite®+ (Mangifera indica, gjethe), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), Galangal (Alpinia officinarum Hance, rhizome), kolinë bitartrate, inulinë, kafeinë, ekstrakt arre kola (Cola nitida, fara), acid L-askorbik, ekstrakt i gjetheve Kamelia Sinensis (i standardizuar në 40% L-theaninë), trans-resveratrol, nikotinamide, kianokobalaminë.

  Vlera ushqyese

  Porcioni: 21 Gram
  Porcione Për Paketim: 20

  Vlera ushqyese
  Porcion 21 g
  RI%*
  Energji 0 kJ / 0 kcal **
  Yndyrna 0 **
  Karbohidrate 0 **
  Proteinë 0 **
  Kripë 0 **
  Vitaminë C 79 mg 98 %
  Niacinë 17 mg 105 %
  Vitaminë B12 7.4 mcg 294 %
  L-Citrulinë 8.1 g **
  Beta-Alaninë 3.2 g **
  L-Argininë 2 g **
  Ekstrakt Mango 366 mg **
  Kolinë Bitartrate 200 mg **
  Kafeinë 200 mg **
  Galangal 200 mg **
  Trans-Resveratrol 100 mg **
  Ekstrakt Arre Kola 100 mg **
  L-Theaninë 40 mg **

  % Marrja referuese e një të rrituri mesatar (8400 kj/2000 kcal)

  ** RI nuk është përcaktuar

  Rekomandime përdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar: Përzieni 1 porcion (2 lugë mase = 21 g) në 400 Ml ujë dhe konsumojeni para stërvitjes. Përdoruesit e rinj këshillohen të fillojnë me 1/2 dozë (1 lugë = 10,5 g).

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Nuk përmban faktorë alergjik

  Paralajmërime

  Paralajmërime: Ruajeni në një vend të thatë dhe të errët në një temperaturë deri në 25 °C, mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Jo i përshtatshëm për fëmijët, për gratë shtatzëna si dhe ato me gji. Doza e vendosur e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories