Bromelain

1.500L

Enzimë natyrale me funksione anti-inflamatore dhe ndihmuese për tretjen. Bromelain, gjendet natyrshëm tek ananasi, është një enzimë e shkëlqyer për përmirësimin e tretjes, veçanërisht të proteinave, kështu që është shumë e dobishme kur konsumohet në sasi të mëdha.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Bromelain

  1.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Enzimë natyrale me funksione anti-inflamatore dhe ndihmuese për tretjen
  Bromelain, gjendet natyrshëm tek ananasi, është një enzimë e shkëlqyer për përmirësimin e tretjes, veçanërisht të proteinave, kështu që është shumë e dobishme kur konsumohet në sasi të mëdha. Ai gjithashtu ka veti anti-inflamatore që ndihmojnë në reduktimin e dhimbjeve dhe enjtjes së muskujve dhe kyçeve të shkaktuara thjesht nga stërvitjet intensive ose nga një dëmtim.

  Përbërësit

  Maltodekstrinë, Dekstrozë, Celulozë (Origjinë Bimore), Fosfat Dikalciumi, Kroskarmelozë, Stearat Magnezi Vegjetal, Acidi Stearik Vegjetal.

  Vlera ushqyese

  Sasia e Dozës: 1 tablete
  Numri i Porcioneve: 90

  Vlerat ushquese
  Sasia/ Porcioni % DV
  Bromelina

  (Nga Ananasi, 300 Njësi tretëse xhelatinë (GDU))

  500 mg *

   

  Përdorimi

  Për qëllime të tretjes, merrni 1 tabletë 1-3 herë në ditë me vakte që përmbajnë shumë proteina. Për dhimbje të muskujve dhe kyçeve, merrni 3-1 tableta larg vakteve. Mos i tejkaloni 4 tableta në ditë!

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumështin, proteinat e sojës, vezëve dhe kikirikët!

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Ky produkt nuk është zëvendësues i një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël!

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë