Biçikletë Spining

25.000L

 • Monitori, vjen me opsionet për të shfaqur shpejtësinë, kohën, distancën, kaloritë dhe rrahjet e zemrës
 • Disku: 6 kg
 • Rezistanca: Rezistenca ndaj fërkimit mund të rregullohet sipas dëshirës
 • Pesha maksimale e përdoruesit e lejuar (kg): 120 kg
 • Gjatësia maksimale e përdoruesit e lejuar: 155-185 cm
 • Shala mund të rregullohet lart ose poshtë
 • Gjithashtu shala mund të rregullohet para ose mbrapa
 • Timoni mund të rregullhet lart ose poshtë
 • Përmasat e Produktit: 109x51x115 Cm
 • Përmasat e Paketimit: 102X24X84 Cm
 • Pesha Bruto Dhe Pesha Neto: 29Kgs / 25Kgs
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Biçikletë Spining

  25.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share
  SKU: CP-809 Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories