NT Beauty Collagen Porridge (5×50 g)

1.000L

Proteina në këtë produkt përfaqësohet nga kolagjeni premium, në kombinim me proteinën popullore të qumështit. Qulli i kolagjenit të bukurisë përmban një sasi të madhe të farave çia dhe i jep trupit tuaj një ekuilibër të kujdesshëm.

përzierje e vitaminave dhe mineraleve. BEAUTY COLLAGEN PORRIDGE, ndryshe nga qulli i zakonshëm, është i ëmbëlsuar me sheqer të rrallë kokosi.

 • Kolagjen
 • Acidi hialuronik
 • 25% proteina
 • Pa gluten
 • Përmbajtje të lartë të fibrave
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Beauty Collagen Porridge (5x50 g)

  1.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një kombinim unik i papreçedentë në tregun çek. Një qull i shijshëm pa gluten me një përmbajtje të lartë proteinash, vitaminash dhe mineralesh dhe një produkt unik bukurie që ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj në mënyrë perfekte, duke i dhënë asaj një sasi të lartë të kolagjenit premium dhe acidit hialuronik. BEAUTY COLLAGEN PORRIDGE nga NUTREND është i pasur me fibra dhe është lehtësisht i tretshëm, kështu që trupi juaj merr sasinë optimale të lëndëve ushqyese në një porcion të vetëm.

  Proteina në këtë produkt përfaqësohet nga kolagjeni premium, në kombinim me proteinën popullore të qumështit. Qulli i kolagjenit të bukurisë përmban një sasi të madhe të farave çia dhe i jep trupit tuaj një ekuilibër të kujdesshëm.

  përzierje e vitaminave dhe mineraleve. BEAUTY COLLAGEN PORRIDGE, ndryshe nga qulli i zakonshëm, është i ëmbëlsuar me sheqer të rrallë kokosi.

  • Kolagjen
  • Acidi hialuronik
  • 25% proteina
  • Pa gluten
  • Përmbajtje të lartë të fibrave

  Përbërësit

  Tërshërë pa gluten, sheqer kokosi, miell orizi, kolagjen i hidrolizuar i peshkut – Naticol®, izolat i proteinave të qumështit, fara çia (Salvia hispanica), pure gështenje,

  (oriz, miell gështenje, ekstrakt malti pa gluten), çamçakëz akacieje, aromatizues, klorur natriumi, agjentë anti-ngurtësues fosfat kalciumi dhe dioksid squfuri, acid L-askorbik, glukonat zinku, acid hialuronik (kripë natriumi), nikotinamide, jodat kaliumi, D-biotinë.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g                         Për dozë 50 g
  Energji 1585 kJ/375 kcal 793 kJ/188 kcal
  Yndyrna 4,5 g 2.3 g
  Nga të cilat Yndyrna të ngopura 0.7 g 0.4 g
  Karbohidrate 55,5 g 27,8 g
   Nga të cilat sheqerna 13,0 g 6,5 g
  Fibra 6,3 g 3.2 g
  Proteina 25,0 g 12.5 g
  Kripë 0,5 g 0,25 g
  Kolagjen i Hidrolizuar i Peshkut 10 000 mg 5 000 mg
  Acidi Hialuronik (Kripë Natriumi) 40 mg 20 mg
  Zink 20 mg = 200 % * 10 mg = 100 % *
  Jod 300 μg = 200 % * 150 μg = 100 % *
  Vitaminë C 160 mg = 200 % * 80 mg = 100 % *
  Biotinë 100 µg = 200 % * 50 µg = 100 % *
  Niacinë (Vitaminë B3) 32 mg = 200 % * 16 mg = 100 % *

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Një sasi prej 50 g është e përshtatshme si mëngjes ose si një vakt të lehtë në mëngjes ose pasdite, gjithmonë me një interval prej të paktën 90 minutash ndërmjet marrjes së ushqimeve të tjera. Maksimumi dy sasi prej 50 g në ditë.

  Përdorimi: 50 g = një porcion. Vendosni përmbajtjen e qeskës në një tas të përshtatshëm, shtoni 100 ml ujë të nxehtë dhe përzieni mirë. Pas hapjes së qeskës, produkti duhet të konsumohet menjëherë.

  Paralajmërime

  Paralajmërime: Qull proteinash i fortifikuar me vitamina, jod dhe zink. Jo i përshtatshëm për fëmijët. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories