NT Be Slim (35 g)

150L

BeSlim ka një përmbajtje të lartë proteinash prej 30% (10 gram për shufër), përmban një sasi të konsiderueshme fibrash, është i mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi dhe megjithatë ka pak sheqer! BeSlim është pa gluten dhe vjen në tre shije.

 • Përmbajtje të lartë të proteinave
 • Përmbajtje të lartë të fibrave
 • Përmbajtje të ulët sheqeri
 • Të mbuluara me çokollatë të vërtetë qumështi
 • Një shufër proteineke ​​= 10 gram proteina (30%)
 • Pa gluten
 • Në 3 tre shije
 • Përmban Teff
 • Përmban një infuzion çaji jeshil
 • Përmban ekstrakt Garcinia Kamboxhia
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Be Slim (35 g)

  150L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kjo shufër unike proteinash është e përsosur për këdo që dëshiron shije të mrekullueshme dhe proteina pa shumë sheqer! Thuhet se duhet të bëni kompromise? Gabim! NUTREND dëshmon edhe një herë se kombinimi i teknologjisë së fundit, përbërësve me cilësi të lartë dhe një recete të avancuar sjell rezultate të jashtëzakonshme. BeSlim ka një përmbajtje të lartë proteinash prej 30% (10 gram për shufër), përmban një sasi të konsiderueshme fibrash, është i mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi dhe megjithatë ka pak sheqer!

  Përshkrimi:

  Por kjo nuk  është e gjitha. Ajo gjithashtu përmban ekstrakte të çmuara të çajit jeshil dhe ekstraktit Garcinia kamboxhia për të mbështetur regjimin tuaj të dietës, si dhe super ushqimin Teff.BeSlim është pa gluten dhe vjen në tre shije.

  • Përmbajtje të lartë të proteinave
  • Përmbajtje të lartë të fibrave
  • Përmbajtje të ulët sheqeri
  • Të mbuluara me çokollatë të vërtetë qumështi
  • Një shufër proteineke ​​= 10 gram proteina (30%)
  • Pa gluten
  • Në 3 tre shije
  • Përmban Teff
  • Përmban një infuzion çaji jeshil
  • Përmban ekstrakt Garcinia Kamboxhia

  Shijet:

  • Biskotë
  • Çokollatë + Kokos
  • Mjedër

  Përbërësit

  Biskotë: përzierje proteinash (qumësht, bizele dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithinë me rrënjë luledielli, aromatizues) shurup fibroz nga rrënja e çikores, humektant glicerine, polidekstrozë e lëngshme, yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), pastë kikiriku, ekstrudat (izolat i proteinave të qumështit), çamçakëz akacie, emulsifikues lecithin e farave të rrepës, Eragrostis tef ekstrudat (Teff) 1%, përzierje aromatizuese e tokoferolëve natyralë, trashës çamçakëz guar, ekstrakt çajit jeshil 0.1%, ekstrakt Garcinia kamboxhia 0.1%, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Çokollatë + Kokos: përzierje proteinash (qumësht, bizele dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithinë me rrënjë luledielli, aromatizues) shurup fibroz nga rrënja e çikores, humektant glicerine, polidekstrozë e lëngshme, yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), pastë kikiriku, ekstrudat (izolat i proteinave të qumështit), çamçakëz akacie, emulsifikues lecithin e farave të rrepës, Eragrostis tef ekstrudat (Teff) 1%, përzierje aromatizuese e tokoferolëve natyralë, trashës çamçakëz guar, ekstrakt çajit jeshil 0.1%, ekstrakt Garcinia kamboxhia 0.1%, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Mjedër: përzierje proteinash (qumësht, bizele dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithinë me rrënjë luledielli, aromatizues) shurup fibroz nga rrënja e çikores, humektant glicerine, polidekstrozë e lëngshme, yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), pastë kikiriku, ekstrudat (izolat i proteinave të qumështit), çamçakëz akacie, emulsifikues lecithin e farave të rrepës, Eragrostis tef ekstrudat (Teff) 1%, përzierje aromatizuese e tokoferolëve natyralë, rregullues i aciditetit acid citrik, koncentrat panxhari, ekstrakt i çajit jeshil 0.1%, ekstrakt Garcinia kamboxhia 0.1%, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 g 35 g (1 Shufër)
  Vlera e Energjisë 1491 kJ/358 kcal 522 kJ/125 kcal
  Yndyrë 15,0 g 5,3 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 9,0 g 3,2 g
  Karbohidrate 24,0 g 8,4 g
  Nga të Cilat Sheqerna 3,0 g 1,1 g
  Fibra 18,0 g 6,3 g
  Proteina 30,0 g 10,5 g
  Kripë 0,3 g 0,1 g

  Përdorimi

  Përdorimi: produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm pas hapjes. Maksimumi 3 shufra në ditë.

  Paralajmërime

  Paralajmërime: Shufër proteinike me Teff dhe ekstrakte të shtuara, me ëmbëlsues. Konsumimi i tepërt mund të ketë efekte laksative. Jo i përshtatshëm për fëmijët deri në 15 vjeç. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories