NT BCAA Energy (330 ml)

200L

Kjo pije e gazuar është e pasur me aminoacide esenciale të degëzuara (BCAA) dhe kafeinë dhe është absolutisht pa sheqer! Ju do ta vlerësoni BCAA Energy sa herë që keni nevojë të përqendroheni gjatë vozitjes së makinës ose studimit dhe është gjithashtu i mirë para ose gjatë aktivitetit fizik. Pija është e pasuruar me vitamina B3, B5, B6 dhe B12, të cilat së bashku me substanca të tjera mbështesin reduktimin e lodhjes, në 2 shije të ndryshme Qitro me açai dhe Tropikal.

Shijet:

 • Qitro me açai
 • Tropikal
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT BCAA Energy (330 ml)

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Maj 31 – Qer 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një produkt i ri nga NUTREND! Kjo pije Enerjike do t’ju freskojë gjatë çdo aktiviteti sportiv ose në kohën tuaj të lirë.

  Përshkrimi:

  Kjo pije e gazuar është e pasur me aminoacide esenciale të degëzuara (BCAA) dhe kafeinë dhe është absolutisht pa sheqer! Ju do ta vlerësoni BCAA Energy sa herë që keni nevojë të përqendroheni gjatë vozitjes së makinës ose studimit dhe është gjithashtu i mirë para ose gjatë aktivitetit fizik. Pija është e pasuruar me vitamina B3, B5, B6 dhe B12, të cilat së bashku me substanca të tjera mbështesin reduktimin e lodhjes, në 2 shije të ndryshme Qitro me açai dhe Tropikal.

  Shijet:

  • Qitro me açai
  • Tropikal

  Përbërësit

  Qitro + Açai: ujë, L-leucinë, dioksid karboni, L-valinë, L-izoleucinë, taurinë, rregullues aciditeti acid citrik, glicinë, aromatizues, koncentrat glukuronolaktone, karrota dhe shegë, rregullues aciditeti citrat natriumi, antioksidant L-askorbik , ëmbëlues sukralozë, kafeinë, nikotinamide, pantotenat D-kalciumi, hidroklorur piridoksine, cianokobalaminë.

  Tropikal: ujë, L-leucinë, dioksid karboni, L-valinë, L-izoleucinë, taurinë, rregullues aciditeti acid citrik, glicinë, glukuronolaKtone, aromatizues, rregullues aciditeti citrat natriumi, antioksidant acid L-askorbik, stabilizues çamçakëz ArabIE dhe E 444 , ëmbëlues sukralozë, kafeinë, ngjyrues beta-karoten, nikotinamide, pantotenat D-kalciumi, hidroklorur piridoksine, kianokobalaminë.

   

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 ml
  330 ml
  Energji 30 kJ/7 kcal 99 kJ/23 kcal
  Yndyrna 0 g 0 g
  Nga të cilat Yndyrna të ngopura 0 g 0 g
  Karbohidrate 0 g 0 g
   Nga të cilat sheqerna 0 g 0 g
  Proteina 1,5 g 5 g
  Kripe 0.1 g 0,03 g
  L‑leucinë 758 mg 2 501 mg
  L‑izoleucinë 379 mg 1 251 mg
  L-valinë 379 mg 1 251 mg
  Taurinë 303 mg 1 000 mg
  Glicinë 180 mg 594 mg
  Glukuronolaktone 151 mg 498 mg
  Kafeinë 30 mg 100 mg
  Niacinë (Vitaminë B3) 4,8 mg = 30 %* 15,8 mg = 99 %*
  Acidi Pantotenik 1,8 mg = 30 %* 5,9 mg = 98 %*
  Vitamina B6 0,42 mg = 30 %* 1,4 mg = 100 %*
  Vitamina B12 0,75 μg = 30 %* 2,5 μg = 100 %*

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: maksimumi 1 kanaçe në ditë, 20-30 minuta para ose gjatë aktivitetit fizik. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: konsumohet menjëherë pas hapjes.

  Paralajmërime

  Kujdes: Pije e gazuar jo-alkoolike me aromë dhe BCAA të shtuar, kafeinë dhe vitamina, me ëmbëlsues. Me një përmbajtje të lartë kafeine (30 mg/100 ml) – jo i përshtatshëm për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose me gji. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave, lagështirës dhe rrezet e diellit direkte.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories