NT BCAA 4:1:1 Energy Powder 500g

3.500L

Ky produkt superior përmban një kombinim të jashtëzakonshëm të substancave aktive në formë të menjëhershme. Komponentët bazë të produktit janë aminoacidet esenciale me zinxhir të degëzuar L-leucinë, L-izoleucinë dhe L-valinë. Raporti i këtyre acideve me zinxhir të degëzuar është 4:1:1 për L-leucinën.

 • Raporti i aminoacideve 4:1:1
 • Përmbajtje të lartë të BCAA-së
 • Përmbajtje të lartë të L-Glutaminës
 • Pa ngjyrues artificiale
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT BCAA 4:1:1 Energy Powder 500g

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ky produkt superior përmban një kombinim të jashtëzakonshëm të substancave aktive në formë të menjëhershme. Komponentët bazë të produktit janë aminoacidet esenciale me zinxhir të degëzuar L-leucinë, L-izoleucinë dhe L-valinë. Raporti i këtyre acideve me zinxhir të degëzuar është 4:1:1 për L-leucinën.

  Përshkrimi:

  Shije:

  • Mjedër
  • Portokall

  Benefitet:

  • Raporti i aminoacideve 4:1:1
  • Përmbajtje të lartë të BCAA-së
  • Përmbajtje të lartë të L-Glutaminës
  • Pa ngjyrues artificiale

  Përbërësit

  Portokalli: Përzierje e menjëhershme BCAA (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecithin luledielli), beta-alaninë, taurinë, L-alaninë, acid citrik rregullues i aciditetit, aromatizues, glukuronolaktone, citrat natriumi, kafeinë, inulinë, klorur, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, glukonat zinku, agjent anti-ngurtësues fosfati i kalciumit dhe dioksidi i silikonit, hidroklorur piridoksine, agjent ngjyrues beta karoten. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Mjedër: përzierje e menjëhershme BCAA (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecithin luledielli), beta-alaninë, taurinë, L-alaninë, acid citrik rregullues i aciditetit, glukuronolaktone, inulinë, aromatizues, citrat natriumi, kafeinë, klorur, koncentrat i karotës së zezë, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, glukonat zinku, agjentë anti-ngurtësues fosfati i kalciumit dhe dioksidi i silikonit, hidroklorur piridoksine. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Vlera ushqyese

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor me ëmbëlsues. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories