NT BCAA 2:1:1 Powder 400g

3.000L

Formuluar posaçërisht për të mbështetur sintezën e proteinave, për të përmirësuar funksionet metabolike dhe imune, për të vonuar lodhjen dhe për të përmirësuar performancën.

 • 6000 mg BCAA për dozë
 • Një raport 2:1:1 i aminoacideve
 • Vitamina B1, B3, B6
 • Zink
 • Përzierje e menjëhershme
 • Pa ngjyrues artificiale
 • Pa sheqer
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT BCAA 2:1:1 Powder 400g

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një përzierje e shijshme e menjëhershme e tre aminoacideve thelbësore në një raport 2:1:1, e plotësuar me zink dhe vitamina të grupit B.

  Përshkrimi:

  Formuluar posaçërisht për të mbështetur sintezën e proteinave, për të përmirësuar funksionet metabolike dhe imune, për të vonuar lodhjen dhe për të përmirësuar performancën.

  • 6000 mg BCAA për dozë
  • Një raport 2:1:1 i aminoacideve
  • Vitamina B1, B3, B6
  • Zink
  • Përzierje e menjëhershme
  • Pa ngjyrues artificiale
  • Pa sheqer

  Shijet:

  • Portokalli
  • Rrush i Zi pa fara
  • Mango
  • Mjedër blu

  Përbërësit

  Rrush Zi pa Fara: përzierje e BCAA e menjëhershme (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecithin luledielli), L-glutaminë, acid citrik rregullues i aciditetit, aromatizues, përzierje e koncentratit të panxharit dhe ekstraktit të spirulinës, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, koncentrat i karotës, agjentë kundër formimit të fosfatit të kalciumit dhe dioksidit të silikonit, glukonat zinku, nikotinamide, hidroklorur piridoksine, hidroklorur tiamine.

  Ice Blue Raspberry: përzierje e BCAA e menjëhershme (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecithin luledielli), L-glutaminë, acid citrik rregullues i aciditetit, aromatizues, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, agjentë anti-ngurtësues, fosfat kalcium dhe dioksid silikoni, glukonat zinku, nikotinamide, hidroklorur piridoksine, hidroklorur tiamine, ngjyrues Brilliant Blue FCF.

  Mango Sorbet: përzierje e BCAA e menjëhershme (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecitinë luledielli), L-glutaminë, acid citrik rregullues i aciditetit, aromatizues, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, koncentrat luledielli, agjentë kundër ngjitjes fosfat kalciumi dhe dioksid silikoni, glukonat zinku, nikotinamide, hidroklorur piridoksine, hidroklorur tiamine, beta-karoten ngjyrues.

  Portokalli i Freskët: përzierje e BCAA e menjëhershme (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecitinë luledielli), L-glutaminë, rregullues aciditeti, acid citrik, aromatizues, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, agjentë anti-ngurtësues fosfat kalciumi dhe dioksid silikoni, glukonat zinku, nikotinamide, hidroklorur piridoksine, hidroklorur tiamine, ngjyrues beta-karoten

  Vlera ushqyese

  Përdorimi

  Doza e Rekomanduar: përzieni 10 g me 300 – 400 ml ujë dhe pijeni 15 minuta para aktivitetit fizik ose menjëherë pas përfundimit të stërvitjes. Mund ta pini edhe gjatë aktivitetit fizik. Doza maksimale ditore është 10 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: 10 g = ca. ½ lugë matëse. Përzieni mirë dozën e rekomanduar me ujë. Pas hapjes të ruhet në temperaturë deri në 25°C dhe përdoret brenda 3 muajve

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories