Ashwagandha Premium

1.000L

Ashwagandha Premium  është një suplement dietik në kapsula, që përmban ekstrakte të rrënjës Ashwagandha (Withania somnifera L.). Ashwagandha ka një efekt të dobishëm në ndërtimin e rezistencës së trupit ndaj faktorëve të stresit.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Ashwagandha Premium

  Ashwagandha Premium

  1.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 30 kapsula

  Përshkrimi

  Ekstrakti i rrënjës së ashwagandha KSM-66 është një ekstrakt me cilësi të lartë i marrë në një proçes në përputhje me parimet e ‘kimisë së gjelbër’ *. Si adaptogen, ai ka një efekt pozitiv në menaxhimin e energjisë së trupit. Kjo ndihmon në mbrojtjen e indeve nga dëmtimi – vepron si antioksidant dhe mbështet ndërtimin e indeve muskulore. Ndihmon për të ruajtur vitalitetin, mirëqenien dhe ekuilibrin emocional dhe ndihmon gjatë periudhave të përqendrimit të ulët, rraskapitjes, lodhjes dhe tensionit nervor. Për më tepër, ai mbështet proçeset e të mësuarit, kujtesës dhe të ruajë aftësinë e mirë mendore tek të moshuarit.

  *Në përputhje me parimet e hartimit dhe kryerjes së proçeseve kimike që çojnë në zvogëlimin ose eliminimin e plotë të substancave të dëmshme.

  Përbërësit

  Ekstrakt i Patentuar KSM-66 Ashwagandha (Withania Somnifera L.), Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline; Agjentë Kundër Ngjitjes – Kripëra Magnezi të Acideve Yndyrore, Dioksid Silici; Kapsulë (Përbërësi Mbështjellës – Xhelatinë, Ngjyrosës Ushqimi – E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  1 Kapsulë
  Ekstrakt i KSM-66, (përmban: Withanolides (5%) L.),
  Witanolidy (5%)
  300 mg
  15 mg

  *NRV –  Referenca e Vlerave Ushqyese

  Rekomandime përdorimi

  Qëllimi:
  Për njerëzit me një mënyrë jetese intensive, që jetojnë me tension dhe të prirur ndaj stresit të jetës së përditshme, si dhe në periudhën e imunitetit të reduktuar dhe për forcimin e përgjithshëm të trupit.

  Shënim: produkti nuk rekomandohet për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse dhe në rastin e mbindjeshmërisë ndaj ndonjë prej përbërësve. Gjatë periudhës së përdorimit të produktit, nuk duhet të pini alkol ose të përdorni hipnotikë, qetësues dhe anksiolitikë.

  Rekomandime:

  Merrni 1 kapsulë gjatë vaktit, me një sasi të madhe uji.

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomandohet një dietë e balancuar dhe një stil jetese i shëndetshëm.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë