Ashwagandha 600 Sport

1.800L

 • Ekstrakt ashwagandha KSM-66 i patentuar me cilësi të lartë
 • Një adaptogen popullor për atletët amatorë dhe ato me performancë të lartë
 • Një produkt me një ndikim të dobishëm në kujtesën tuaj
 • Ndihmoni në përmirësimin e rezistencës ndaj stresit
 • 60 kapsula

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Ashwagandha 600 Sport

  1.800L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Adaptogjenët kanë gjetur vendin e tyre në plotësimin e përditshëm të personave fizikisht aktivë. Ashwagandha (Withania Somnifera), e quajtur  gjithashtu xhinsengu indian ose qershia dimërore, ka qenë e njohur në Indi prej shekujsh për vetitë e saj që promovojnë shëndetin. Ky përbërës me cilësi të lartë nuk mund të mungonte në portofolin e gjerë të  markës Olimp Sport Nutrition ! Zbuloni këtë ekstrakt të rrënjës së ashwagandha të patentuar, me cilësi të lartë, me një përmbajtje të lartë të standardizuar të përbërësve aktivë (5% me anolide) – Olimp  Ashwagandha 600 Sport.  Ky suplementi dietik u krijua për persona fizikisht aktivë që kanë nevojë për mbështetje në përpjekjet për siluetat e ëndrrave dhe për të arritur rezultate të shkëlqyera.

  Besojuni natyrës! Kërkoni suplementin dietik Olimp  Ashwagandha 600 Sport  për të siguruar funksionimin e duhur të sistemit nervor. Do t’ju ndihmojë të luftoni stresin dhe të fitoni një aleat në ndërtimin e masës muskulore në mënyrë më efikase.

  Proçesi unik i nxjerrjes së formulës të patentuar KSM-66 bazohet në parimet e Kimisë së Gjelbër – pa alkool ose tretës sintetikë – i cili ka lejuar marrjen e një ekstrakti shumë të koncentruar duke ruajtur të gjithë përbërësit natyralë të bimës në përmasat e tij origjinale. Përveç kësaj, lënda e parë e përdorur në prodhimin e suplementit dietik Olimp  Ahswagandha 600 Sport  i është nënshtruar testeve për mungesën e metaleve të rënda të rrezikshme dhe analizave fiziko-kimike në qendrën moderne të Kërkimit dhe Zhvillimit të  Laboratorëve Olimp . Kompania ka ekskluzivitetin për përdorimin e ekstraktit të patentuar KSM-66 në produktet e tyre në Poloni.Pa dyshim, ky është një nga avantazhet e shumta të kompanisë dhe përgatitja Mos harroni të mbani një mënyrë jetese të shëndetshme dhe një dietë të ekuilibruar.

  Duke zgjedhur Olimp  Ashwagandha  600 Sport,  ju merrni:

  • Ekstrakt ashwagandha KSM-66 i patentuar me cilësi të lartë
  • Një adaptogjen popullor për atletët amatorë dhe me performancë të lartë
  • Një produkt me një ndikim të dobishëm në kujtesën tuaj
  • Ndihmon në përmirësimin e rezistencës ndaj stresit
  • Një produkt me një ndikim të dobishëm në funksionet seksuale mashkullore
  • Mbështetje në ndërtimin e masës muskulore

  Përbërësit

  60% Ekstrakt i Rrënjës së Ashwagandha KSM-66 (Withania Somnifera L.), Agjent Zmadhues – Celulozë Mikrokristaline; Agjentë Kundër Ngurtësimit – Kripërat e Magnezit të Acideve Yndyrore, Dioksidi i Silikonit; Kapsulë (Xhelatinë, Ngjyra: E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlerat ushquese
   1 kapsulë 2 kapsula
  Ekstrakti i rrënjës së Ashwagandha
  (Withania somnifera L.) KSM
  300 mg 600 mg
  Nga i cili: 5% me Anolide 15 mg 30 mg

  Përdorimi

  Përdorimi: 1 kapsulë dy herë në ditë me një vakt ushqimor, pihet me shumë ujë.

  Paralajmërim

  Kujdes: Nuk rekomandohet për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose ne laktacion. Mos e përdorni nëse jeni të mbindjeshëm ndaj ndonjërit prej përbërësve të preparatit. Mos konsumoni alkool ose merrni ilaçe qetësuese ose qetësues kur përdorni preparatin. Mbajeni larg fëmijëve.

  Është projektuar veçanërisht për të rriturit fizikisht aktivë dhe sportistët.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë