Artichoke Premium

900L

Artichoke Premium është një suplement që përmban ekstrakte të artiçokës me cilësi të lartë me përmbajtje 5% të cinarinës të standartizuar.
Kërkimet kanë treguar se ekstarkti i gjetheve të artiçokës:

• Ndihmon në detoksifikimin
• Ndihmon në funksionin e mëlçisë dhe sistemit tretës
• Përfshihet në proçesin e duhur të tretjes

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Artichoke Premium

  Artichoke Premium

  900L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 30 kapsula

  Përshkrimi

  Ekstrakti i artiçokës merret nga gjethet dhe fidanet mbi tokë, te mbledhura gjatë periudhës së lulëzimit. Gjethet e artiçokës janë një burim natyral:

  • Cinarinës- përbërësi më i rëndësishëm dhe aktiv
  • Acidit Fenolik
  • Inulinës (fibra të tretshme dhe probiotik)
  • Mineraleve

  Përbërësit

  Ekstrakt i Gjetheve të Artiçokës (Cynara scolymus L.), Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline; Agjent Kundër Ngjitjes – Kripë Magnezi e Acideve Yndyrore, Dioksid Silikoni; Kapsula (Përbërës të Mbështjelljes – Xhelatinë, Ngjyrues Ushqimor – E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë
  Ekstrakt i Gjetheve të Artiçokës (Cynara scolymus L.)
  ngai cili: Cinarinë
  420  mg
  21 mg

   

  Rekomandime përdorimi

  Qëllimi:

  Kjo formulë përdoret si shtesë ushqimore nga personat që kujdesen për shëndetin e mëlçisë. Rekomandohet në rastet e ekspozimit periodik të mëlçisë ndaj faktorëve dëmtues si ; medikamentet, alkoli, drogëra si dhe për një funksion të mirë dhe për një mëlçi të shëndetshme.

  Rekomandime:

  Merrni 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti ushqimor me një sasi të bollshme uji.

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomandohet një dietë e balancuar dhe një stil jetese i shëndetshëm.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë