Argi Power 1500 Mega Caps

3.000L

Ndjeje Mega dozën!

Argi Power 1500 Mega Caps,mega kapsulat përmbajnë 1500 mg L-Argininë me cilësinë më të lartë farmaceutike në një kapsulë. Si vepron L-Arginin HCl dhe për çfarë përdoret? L-arginina është një suplemet ushqimor që merr pjesë në shumë proçese të formimit të lëndëve në organizëm: psh të oksidit nitrik. Për më tepër ajo siguron grupin formamidin që shërben në biosintezën e kreatinës.

 • 1500 mg L-Arginininë HCl e pastër e cilësisë më të lartë farmaceutike
 • Një suplement i vlefshëm me kreatinë me formulë të avancuar
 • Një kapsulë përmban 1500 mg L-Argininë HCI

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Argi Power 1500 Mega Caps

  Argi Power 1500 Mega Caps

  3.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 120 Kapsula

  Përshkrimi

  Argi Power Mega Caps funksionon në mënyrë të shkëlqyer si suplement i vetëm ose edhe si një shtesë e vlefshme në produktet e Olimp që pëmbajnë kreatinë: si Creatine Xplode, Creatine Strong Matrix 7, dhe formulat e saj të avancuara si Creatine Magna Power, TCM Mega Caps, Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps, Creatine Monohydrate 1250 Mega Caps, Creatine Powder, etj.
  Mega Caps /Mega Capsules është një arritje e Olimp Labs të cilën ne jemi të parët të cilët e kemi përdorur dhe është një pronë industrial e Olimp Labs.
  “Mega Caps“ dhe “Mega Capsules” janë marka të regjistruara për herë të parë nga Olimp Laboratories në Zyrën e Patentimit në Poloni, respektivisht ne vitet 2004 dhe 2006. Gjithashtu marka Mega Caps është pranuar për studime në 26 vende të botës dhe dhe është rregjistruar në 17-të prej tyre.
  OLIMP MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® – Të parat, origjinale , të vetmet në llojin e tyre!

  Përbërësit

  89,8% L-Argininë Hidrokloride, Agjent Kundër Ngjitjes – Kripëra të Magnezit të Acideve Yndyrore, Kapsula (xhelatin, ngjyrues: E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 kapsule
  4 kapsula
  për 100 g
  L-Argininë HCl 1500 mg 6000 mg 89,8 g

   

  Rekomandime përdorimi

  Rekomandohet të përdoret 1 kapsulë në ditë përpara stërvitjes ose aktivitetit seksual, me një sasi të bollshme uji. Përpara përdorimit konsultohuni me mjekun, dietologun ose seksologun. Nuk është e përshtatshme për fëmijët dhe të rinjtë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomndohet një stil jetese i shëndetshëm. Të ruhet në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë