Animal Stak

6.500L

 • Përforconi nivelet natyrale të testosteronit me Tribulus, Fenugreek dhe më shumë
 • Intensifikoni prodhimin e GH me Sustamine
 • Amplifikimi i hormoneve nga përdorimi i sulfatit të Agmatinës
 • Aftësia për të ulur estrogjenin
 • 21 paketa

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Animal Stak

  6.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kur po përpiqeni të rritni hormonet tuaja nga të gjitha këndvështrimet, Animal Stak është zgjidja juaj. Duke përmbajtur përbërës kyç në dozat e duhura për të ngritur nivelet e testosteronit tuaj natyral dhe GH duke mbajtur në kontroll nivelet tuaja të estrogjenit, Stak është një mënyrë e sigurt për të parë madhësinë dhe rritje të forces suaj.

  • Përforconi nivelet natyrale të testosteronit me Tribulus, Fenugreek dhe më shumë
  • Intensifikoni prodhimin e GH me Sustamine
  • Amplifikimi i hormoneve nga përdorimi i sulfatit të Agmatinës
  • Aftësia për të ulur estrogjenin

  Epërsia hormonale është ajo që ndan elitën e peshëngritësve nga pjesa tjetër amatore e  palestrës. Prodhimi i testosteronit dhe GH, dhe rregullimi i aromatazës, janë thelbësore në aftësinë e një atleti të për të rritur muskuj të rinj dhe për të shtuar madhësinë dhe forcën. Nga kjo buron popullariteti i steroideve dhe ilaçeve që përmirësojnë performancën në atletikën elitare. Në vend që të kthehen në përdorimin e komponimeve të paligjshme për të rritur mjedisin e tyre të brendshëm anabolik, shumë peshengritës seriozë kanë kërkuar metoda më të shëndetshme dhe natyrale për të rritur forcën e tyre.

  Është me këtë qëllim në mendje që Animal zhvilloi Stak, më shumë se një dekadë më parë. Një trashëgimi e ndërtuar për të dhënë një avantazh anabolik dhe androgjen përmes mjeteve më të sigurta dhe ligjore, formula Animal Stak po përditësohet vazhdimisht. Sigurimi më i avancuar, nuk është i pakuptimtë hormoni anabolik që rrit lëndët ushqyese për bodybuilders dhe fuqinë ngritëse të cilët do të kënaqen me asgjë më pak. Qëllimi është të bëheni më të mëdhenj dhe më të fortë. Për të rritur performancën. Por për ta bërë këtë duke optimizuar sintezën e brendshme të hormoneve të një ngritësi në mënyrë natyrale.

  E ngarkuar me barishte të fuqishme, vitamina, minerale, aminoacide dhe komponime të fuqishme të patentuara, çdo paketë e paradozuar e Animal Stak është projektuar për të rritur në mënyrë natyrale prodhimin e testosteronit dhe GH të bodybuilders që stërviten shumë, duke minimizuar prodhimin e estrogjenit dhe kortizolit. – hormonet që vrasin fitimin. Stak madje përfshin substrate të dizajnuara për të rivendosur shëndetin endokrin dhe për të përforcuar prodhimin endogjen hormonal. Stak kërkon të rrisë natyrshëm hormonet anabolike të lidhura me fuqinë dhe masën, por për ta bërë këtë pa përbërës të errët dhe përbërës të tregut gri.

  I ndërtuar mbi një trashëgimi me rrënjë te thella më shumë se një dekadë , versioni më i fundit i Animal Stak huazon përbërësit më të fuqishëm të para-ardhësve të tij, të kombinuara me lëndë ushqyese të reja shkollore që synojnë ta çojnë atë në një nivel tjetër. Më shumë se vetëm një përforcues testosteroni, një katalizator i prodhimit të HGH-së ose një anti-aromataze, shuma e Animal Stak është më e madhe se vetëm pjesët e saj individuale. Animal Stak është ekstrem dhe gjithëpërfshirës, ​​ashtu si çdo paketë tjetër në linjën e njohur Animal. Për ata që kërkojnë vazhdimisht një avantazh dhe një mjet për të kapërcyer kufijtë e tyre, ekziston një mbështetje e fuqishme dhe e plotë, e gjithanshme, e hormoneve anabolike natyrale të Animal Stak,kombinuar me lëndë ushqyese të reja  që synojnë t’i çojnë të gjitha deri në nivelin tjetër.

   

  Përdorimi

  Merrni një paketë të vetme në ditë për 21 ditë rresht. Në ditët e stërvitjes, merreni 30-45 minuta para stërvitjes. Në ditët që nuk stërviteni, merrni para gjumit. Për rezultate më të mira, “cikloni” këtë produkt duke ndjekur një program prej tre javësh dhe një javë pushimi. Rezultatet më të mira përfitohen nëse përdoren nga ata që janë 25 vjeç e lart. Sidoqoftë, për shkak të aftësisë së tij për të ndihmuar në modulimin e niveleve të testimit falas, mund të përfitojnë edhe të tjerët. Konsideroni “kombinimin” Animal Stak me Animal Test ose Animal M-Stak për përfitime edhe më të mëdha.

  Pyetje të shpeshta

  A është Animal Stak i sigurt për femrat?
  Po, Animal Stak përmban përbërës natyralë që nxisin hormonet endogjene (të brendshme) dhe krijon një mjedis për të krijuar më shumë rritje dhe forcë të muskujve.

  A duhet të ekzekutoj një PCT pas përdorimit të Stak?
  Jo, nuk ka nevojë për ta bërë këtë. Produktet tona rrisin prodhimin tuaj natyral të hormoneve me anë të përbërësve natyralë, jo duke futur hormone të jashtme në sistem.

  A mund të kombinoj Animal Test dhe M-Stak me Stak?
  Po, ju mund të kombinoni si Test ashtu edhe M-stak me Stak. Cikli 3-javor i Test dhe Stak, i ndjekur nga një cikël 3-javor i vetëm M-Stack.

  A duhet të përdoret në cikël Animal Stak?
  Periudha e ciklit për Animal Stak është 21 ditë dhe më pas 7 ditë pushim. Pas 3 cikleve të përfunduara, ju sugjerojmë të bëni një muaj pushim përpara se të vazhdoni me një cikël tjetër.

  Në Animal Stak, cila pilulë përmban vitaminë B6?
  Ju mund të shmangni konsumimin e vitaminës B6 në Animal Stak duke hequr 2 kapsulat blu.

  Cili është ndryshimi midis Animal Stak dhe Animal M-Stak?
  Edhe pse ne projektuam si Animal Stak ashtu edhe Animal M-Stak të jenë anabolikë natyralë, secila prej tyre funksionon ndryshe. Animal Stak është një përforcues natyral i hormoneve që punon me trupin tuaj për të rritur nivelet kryesore të hormoneve anabolike, duke përfshirë testosteronin dhe hormonin e rritjes. Animal  M-Stak, nga ana tjetër, punon për të nxitur anabolizmin duke rritur sintezën e proteinave, ndarjen e lëndëve ushqyese dhe mbajtjen e azotit duke reduktuar katabolizmin e muskujve. Me pak fjalë, Animal Stak mund të ndihmojë me performancën dhe forcën, ndërsa Animal M-Stak mund të ndihmojë në fitimin e masës dhe definimit. Ju mund t’i kombinoni të dyja për të përfituar më të mirën nga të dy produkte.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories