Animal Pak

7.000L

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Animal Pak

  7.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Origjinali i Vërtetë që nga viti 1983, Animal Pak u zhvillua për të mbuluar nevojat e atletëve më ekstrem në botë si dhe senacave stërvitore më ekstreme. “Paketa e Trajnimit Ultimate” është shumë më tepër sesa një multivitaminë e thjeshtë, por është themeli i besueshëm, i guximshëm mbi të cilin peshëgritësit dhe atletët ekstrem më të përkushtuar kanë ndërtuar regjimet e tyre ushqyese, pasi industria e suplementeve ishte në fillimet e veta.

  Nëse jeni duke u stërvitur ose po ushqeni shumë për një konkurs, gjëja e parë që ndodh kur nuk e merrni Animal Pak është që boshllëqet ushqyese fillojnë të formohen. Pse duhet të kujdeseni? Sepse me kalimin e kohës, këto mangësi vazhdojnë të rriten. Përfundimisht, trupi juaj do të ndalojë së funksionuari në nivelin e tij optimal. Me fjalë të tjera, ju do godisni një mur dhe zhvillimi juaj do të stopojë. Në fakt, edhe nëse vetëm një lëndë ushqyese kryesore mungon nga dieta juaj, trupi juaj mund të mbyllë makinën anabolike të nevojshme për të ndërtuar muskuj, në mënyrë që të mund të mbështesë proçese më kritike metabolike. Kur kjo të ndodhë, ju ndaloni së rrituri.

  Hulumtimet kanë vërtetuar se atletët me forcë si bodybuilders dhe powerlifters, për shkak të intensitetit dhe frekuencës së programeve të tyre të trajnimit, kanë kërkesa më të larta ushqyese sesa atletët e rregullt. Studimet kanë treguar se këto nevoja unike janë rritur në masë të madhe për bodybuilders që rregullisht konkurrojnë dhe kanë nevojë për dietë. Gjatë dietave të kufizuara me kalori (dietat të cilat kanë tendencë të jenë përsëritëse dhe monotone, p.sh. orizi dhe mishi i pulës), potenciali për mangësi ushqyese rritet ndjeshëm.

  Më alarmante ishte fakti që bodybuilders të kalibrit kampion, edhe kur plotësoheshin me një multivitaminë të rregullt, ende po përjetonin mangësi të konsiderueshme ushqyese. Një shtesë themelore multivitamine nuk do të jetë e mjaftueshme. Bodybuilders konkurues e dinë se një multivitaminë superiore është linja e parë e mbrojtjes. Ky fakt konfirmohet nga studimet të cilat kanë zbuluar se 100% e peshëngritësve olimpikë dhe mbi 90% e bodybuilders konkurues meshkuj dhe femra përdorin një shtesë vitamine / minerale si Animal Pak.

  Këto boshllëqe ushqyese jo vetëm që ndikojnë në performancën dhe madhësinë tuaj, por ato fillojnë të ndikojnë në mënyrën e funksionimit të suplementeve tuaja të tjera. Për shumë prej suplementeve të sotme për të punuar me efikasitet, trupi juaj duhet të funksionojë në të gjitha cilindrat. Boshllëqet ushqyese nënkuptojnë që suplementet tuaja mund të bëhen joefektive. Për shembull, shumë shtesa ushqimore mbështeten në enzima dhe substanca të tjera në trupin tuaj për t’i “aktivizuar” ato. Ushqimi i dobët nënkupton konvertimin e dobët dhe aktivizimin e shtesave të shtrenjta. Animal Pak është politika juaj e sigurimeve për të parandaluar që kjo të ndodhë. Pak ndihmon për të siguruar që ju po mbani një mjedis të brendshëm anabolik, të parapërgatitur për rritjen e muskujve dhe performancën optimale. Me Animal Pak, ju merrni gjithçka që ju nevojitet. Në çdo paketë, ju merrni një arsenal të gjerë me mbi 60 përbërës kryesorë që shpërndahen në sasitë e duhura në kohën e duhur, çdo herë. Secila prej 11 tabletave të përfshirë në secilën pako është formuluar posaçërisht për të furnizuar doza të bollshme të vitaminave, mineraleve, aminoacideve, bimëve dhe optimizuesve të tjerë të performancës, të dizajnuara për të qëndruar në trajnimin më intensiv dhe dietat rigoroze. Konsideroni Animal Pak si linjën e parë të mbrojtjes së trupit tuaj. Nëse stërviteni me pesha, atëherë ju duhet absolutisht të stërviteni me Animal Pak. Mos harroni, ndërsa shumica e shtojcave kanë ardhur dhe kanë shkuar, shumë pak kanë qëndruar në provën e kohës. Kur të jeni gati për më të mirën, shkoni direct tek emri më i besuar në ushqyerjen serioze të bodybuilding: Animal Pak.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories