Animal Cuts

7.000L

Për bodybuilders, të gjithë muskujt në botë do të thotë pak nëse ai është i mbuluar me shtresa dhjami. Vjen një kohë kur ajo që është ndërtuar dhe fituar me vështirësi përmes peshave më të rënda dhe seancave trajnuese më intensive, duhet t’i shfaqet botës. Do të keni një dietë të rreptë në horizont, disa kardio serioze në të ardhmen tuaj. Por mund të duhet diçka ekstra për të dhënë atë pamje të kokrrizuar, të muskujve të ngritur. Kjo është momenti kur shtoni në dietën tuaj Animal Cuts.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Animal Cuts

  7.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Për bodybuilders, të gjithë muskujt në botë do të thotë pak nëse ai është i mbuluar me shtresa dhjami. Vjen një kohë kur ajo që është ndërtuar dhe fituar me vështirësi përmes peshave më të rënda dhe seancave trajnuese më intensive, duhet t’i shfaqet botës. Do të keni një dietë të rreptë në horizont, disa kardio serioze në të ardhmen tuaj. Por mund të duhet diçka ekstra për të dhënë atë pamje të kokrrizuar, të muskujve të ngritur. Kjo është momenti kur shtoni në dietën tuaj Animal Cuts.

  Bodybuilders më konkurrues, karriera e të cilëve varet nga përkufizimi i mprehtë i muskujve, kanë përdorur Animal Cuts më shumë se çdo tjetër. Formula e Animal Cuts është e plotë. Mendojeni si gjithçka që ju nevojitet, e dozuar në mënyrë të përshtatshme në një paketë të vetme. Ju nuk keni pse të mendoni për asgjë. Thjesht merrni një ‘paketë’ dy herë në ditë për tre javë dhe jeni ok.

  Prerjet janë të kompletuara nga lart poshtë. Animal Cuts përfshin shumë aspekte të proçesit të prerjes. Ai përfshin tetë komplekse: (1) kompleks termogjen; (2) kompleks metabolik; (3) kompleksi i tiroides; (4) kompleks diuretik; (5) kompleksi nootropik; (6) kompleksi pengues i kortizolit; (7) kompleks i shtypjes së oreksit; dhe (8) kompleksi ynë i veçantë i biodisponibilitetit

  Si termogjen, Animal Cuts është jashtëzakonisht i fuqishëm. Thermogjeneza është “burning” djegia ’e kalorive nga yndyra e ruajtur e trupit. Kjo nga ana tjetër rrit temperaturën e trupit dhe siguron një burim të energjisë së shfrytëzueshme për trupin. Animal Cuts përfshinë termogjenikë të fuqishëm që mund të ndihmojnë në rritjen e aftësisë natyrore të trupit për të djegur dhjamin e ruajtur të trupit.

  Nga pikëpamja metabolike, Animal Cuts, përbëhet vetëm me përbërësit më të fuqishëm. Nga ekstrakti i çajit jeshil, ekstrakti i çajit të gjatë, ekstrakti i çajit të bardhë deri tek ekstrakti i çajit të zi, të gjitha këto mbulohen këtu. Një metabolizëm më i shpejtë barazohet me djegien e dhjamit më efikas dhe me më pak kalori që ruhen si mish i trupit. Përbërjet e krijuara për të ngritur metabolizmin atëherë mund të nënkuptojnë ndryshimin midis suksesit dhe dështimit.

  Kur bëhet fjalë për të derdhur peshë të tepërt të ujit të ruajtur nën lëkurë (lloji që ju jep atë pamje “të butë”), Animal Cuts janë jashtëzakonisht efikase. Problemi me shumicën e diuretikëve është se ata shpesh varfërojnë trupin e elektrolitëve kryesorë, përfshirë kaliumin. Kur kjo ndodh, muskujt tuaj humbasin madhësinë e tyre. Në dallim nga produktet e tjera, Animal Cuts përmbanë bimë që kursen kalium të cilat ndihmojnë në ruajtjen e plotësisë muskulore. Dieta është stresuese. Dieta mund të shkaktojë lëshimin e kortizolit të ‘stresit’. Nivele të larta të kortizolit mund të dëmtojnë prodhimin e hormoneve natyrore dhe në fakt hanë muskujt e ligët. Kjo është pikërisht e kundërta e asaj që dëshirojnë bodybuilders, veçanërisht kur trupi tashmë është në gjendje të varfër nga konsum i ulur kalorik. Prerjet e kafshëve kanë një kompleks unik të frenimit të kortizolit (përfshirë Serin Aid të patentuar) që është krijuar për të ndihmuar prodhimin e kortizolit të hapur, duke lejuar trupin tuaj të qëndrojë në një mjedis më pozitiv anabolik.

  Së fundi, tre komponentë shtesë përmbajnë formulën e fuqishme të Animal Cuts. E para nga këto është një kompleks nootropik i cili përmban përbërës të rëndësishëm forcues ’të trurit të krijuar për të ndihmuar në mirëmbajtjen e duhur të trurit dhe gjithashtu lejojnë përqendrim më të mirë dhe gatishmëri të shtuar gjatë stërvitjes. Një përfitim tjetër i nootropiks është rritja e furnizimit me oksigjen në tru dhe rritja e prodhimit të neurotransmetuesit dhe performanca neuromuskulare.

  I dyti  nga përbërësit përfundimtarë të Animal Cuts janë nxitësit e KPK-së (oreksi ‘shtypës’). Animal Cuts përmbanë përbërës natyralë për të ndihmuar në uljen e nevojave të sheqerit dhe enrgjise. Nëse jeni një bodybuilder, atëherë e dini se sa të fuqishëm mund të jenë këto dëshira, veçanërisht gjatë kohës së përgatitjes.

  Më në fund, ne kemi përfshirë komponime të dizajnuara për të furnizuar përbërësit aktivë (përfshirë Bioperinën e patentuar) në Animal Cuts në mënyrë më të efektshme. Ky është kompleksi i biodisponibilitetit. Përbërjet natyrore si xhenxhefil, shogaolë, 6,7-dihidroksiramaminë, naringinë, kuercetinë dhe të ngjashme përdoren për këtë qëllim.

  Çdo ‘paketë’ e dozuar me lehtësi të Animal Cuts jep afro 8,500 miligram fuqi të pastër dhe aktive të copëtimit. Me një dietë të duhur, stërvitje dhe Animal Cuts, qëllimi juaj i prerjes do të arrihet më shpejt se kurrë më parë. Qoftë për një konkurs në skenë, qoftë thjesht për konkursin me veten.

  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories