Anabolic ISO+ Hydro (920 g)

5.000L

Anabolic Iso+Hydro

Proteina e hirrës me kreatinë, HMB, maka dhe aminoacide të shtuara!

 • pa gluten*
 • pa sheqer**
 • pa vaj palme
 • zmb6 komplex (1)
 • mirëmbajtja e testosteronit (2)
 • rregullimi i aktivitetit hormonal (3)
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Anabolic ISO+ Hydro (920 g)

  5.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Shk 07 – Shk 08
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Anabolic Iso+Hydro

  Proteina e hirrës me kreatinë, HMB, maka dhe aminoacide të shtuara!

  • pa gluten*
  • pa sheqer**
  • pa vaj palme
  • zmb6 komplex (1)
  • mirëmbajtja e testosteronit (2)
  • rregullimi i aktivitetit hormonal (3)

  Më shumë se proteina!

  Proteinat janë blloqet ndërtuese të muskujve. Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore***. Kjo është thënë shumë herë dhe në shumë vende. Por Anabolic Iso+Hydro është më shumë se thjesht proteinë. Ai përmban shtesa të tilla si HMB, ekstrakt maka, apo edhe ekstrakt ZMB6 me zink, magnez dhe vitaminë B6. Zinku ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak***. Magnezi luan një rol në sintezën normale të proteinave*** dhe vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal***. Për të mos përmendur 3,4 g kreatinë monohidrat për porcion, e cila në sasi të tilla rrit performancën fizike gjatë shpërthimeve të shkurtra të ushtrimeve me intensitet të lartë***.

  Kompleksi i hirrës së menjëhershme Anabolic Iso+Hydro përmban këto vlera: ai përbëhet nga proteinë hirre e izoluar si dhe nga proteinë hirre e hidrolizuar, dy përbërës të zakonshëm në formulimet e proteinave të hirrës. Kjo, dhe përbërësit shtesë të listuar më sipër, e bëjnë Anabolic Iso+Hydro të dallohet nga formulimet tradicionale të proteinave!

  (1) Kompleksi ZMB6: zink, magnez dhe vitaminë B6

  (2) Zinku ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak. Magnezi luan një rol në sintezën normale të proteinave.

  (3) Vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal.

  * Pa gluten në përputhje me rregulloret e Bashkimit Evropian.

  ** <0,5 g sheqer/100 ml pije e gatshme për t’u pirë.

  *** Pretendime të vërtetuara shkencërisht të miratuara nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).

  Përbërësit

  Kompleks i menjëhershëm i proteinave të hirrës 73% [izolat i proteinës së hirrës, izolat i proteinës së hirrës së hidrolizuar, emulsifikues: lecitinë (soje)], kreatinë monohidrate 12,6%, aromatizues, L-argininë 3,6%, trashës (çamçakëz celulozë, krem ​​ksanerthan), yndyrë kokosi pjesërisht e hidrogjenizuar, qumësht i skremuar pluhur, emulsifikues (E471, E472a), shurup glukoze, saharozë, proteina qumështi, stabilizues (fosfate kaliumi), agjent kundër ngjitjes (fosfate kalciumi)], kalcium β-hidroksi-β-metilbutyrat , pluhur rrënje maka (Lepidium mejenii ) 0,6%, kripë, L-Lizinë 0,5%, oksid magnezi, ëmbëlsues (sukralozë, açesulfame K), sulfat zinku, acid pteroilmonoglutamik, hidroklorur piridoksinë.

  Vlerat ushqyese

  Përdorimi

  Përzieni 1 racion (27g=3/4 lugë) pluhur Anabolic Iso+Hydro në ditë me 250ml ujë të ftohtë. Në ditët e stërvitjes, merrni një porcion pas stërvitjes. Në ditët e pushimit, merrni një dozë në çdo kohë gjatë ditës.

  Rekomandime

  Produkti nuk zëvendëson një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Nuk Lejoht përdorim nga individë nën moshën 18 vjeç ose ata me ndonjë gjëndje mjekësore. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Nuk rekomandohet për njerëzit me gjendje mjekësore dhe/ose që marrin medikamente.

  Faktorët alergjikë

  Përmban qumësht dhe sojë. Prodhuar në një fabrikë që prodhon qumësht, vezë, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk, krustaçë, molusqe dhe ushqime që përmbajnë dioksid squfuri.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories