AN Critical Whey (2 kg)

8.000L

Proteina Critical Whey ofron 21 g proteina që rrjedhin nga lopët e ushqyera me bar, 4,8 g BCAA natyrale dhe 4 g glutaminë për porcion. Proteina Critical Whey gjithashtu është e çertifikuar Halal.

 • Një burim i përshtatshëm i proteinave me cilësi të lartë
 • Shije e këndshme dhe përzihet menjëherë
 • Ofron nivele të larta të proteinave dhe BCAAs
 • Produkt i çertifikuar hallall
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  AN Critical Whey (2 kg)

  8.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Proteina Critical Whey është zhvilluar duke përdorur një përzierje unike të koncentratit të proteinës së hirrës, izolimit të proteinës së hirrës dhe proteinës së hirrës së hidrolizuar. Koncentrati i proteinës së hirrës prodhohet nga Teknologjia Ultra-Filtration që përmban nivele të larta të proteinave dhe aminoacideve me zinxhir të degëzuar (BCAA).

  Protein e Avancuar

  Protein Hirre e Koncentruar • Protein Hirre e Izoluar • Protein Hirre e Hidrolizuar

  Proteina Critical Whey është zhvilluar duke përdorur një përzierje unike të koncentratit të proteinës së hirrës, izolimit të proteinës së hirrës dhe proteinës së hirrës së hidrolizuar. Koncentrati i proteinës së hirrës prodhohet nga Teknologjia Ultra-Filtration që përmban nivele të larta të proteinave dhe aminoacideve me zinxhir të degëzuar (BCAA).

  Izolimi i proteinës së hirrës është proteina me cilësi më të lartë dhe prodhohet duke përdorur mikro-filtrimin e rrjedhës së kryqëzuar. Proteina e hirrës e hidrolizuar është një proteinë e para-tretur e zbërthyer enzimatikisht në Peptide për të mbështetur një dietë dhe mënyrë jetese të shëndetshme.

  Proteina Critical Whey ofron 21 g proteina që rrjedhin nga lopët e ushqyera me bar, 4,8 g BCAA natyrale dhe 4 g glutaminë për porcion. Proteina Critical Whey gjithashtu është e çertifikuar Halal.

  Benefitet Kyçe:

  • Një burim i përshtatshëm i proteinave me cilësi të lartë
  • Shije e këndshme dhe përzihet menjëherë
  • Ofron nivele të larta të proteinave dhe BCAAs
  • Produkt i çertifikuar hallall

  Përbërësit

  Banane: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Ekstrakt Shafrani).

  Çokollatë: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Kakao me Yndyrë të Reduktuar, Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Kek Limoni: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Luleshtrydhe: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Panxhar i Kuq).

  Vanilje: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Çokollatë e Bardhë & Manaferrë: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Panxhar i Kuq).

  Mafin me Boronicë: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Patate e Ëmbël).

  Kek Karrote: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Karamel).

  Qumësht Çerealesh: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues.

  Bueno: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Kakao me Yndyrë të Reduktuar, Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Kanellë: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Karamel).

  Biskota & Krem: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues.

  Kustard: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Ekstrakt Shafrani).

  Karamle i Kripur: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumësht), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Karamel).

  Kokoshka të Karamelizuara: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë), Ngjyrues (Karamel).

  Bueno me Çokollatë të Bardhë: Protein Hirre e Koncentruar (Qumështi) (Lecitinë Soje), Protein Hirre e Izoluar ISO-XP (Qumështi), Protein Hirre e Hidrolizuar (Qumështi), Aromatizues.

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 2 Lugë (30 Gram)
  Porcione Për Paketim: 67

   

  Vlera ushqyese
  Për (100g) Për (30g) *RI%
  Energji 1539 kJ / 365 Kcal 462 kJ / 109 Kcal
  Yndyra 4.9 g 1.47 g
  Nga e Cila e Ngopur 1.72 g 0.51 g
  Karbohidrate 6.11 g 1.83 g
  Nga Të Cilat Sheqer 4.83 g 1.45 g
  Fibra 8.02 g 2.4 g
  Proteinë 70.05 g 21.01 g
  Kripë 0.3 g 0.09 g

  *Vlerat ushqyese mund të ndryshojnë në varësi të shijes

  Perdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar: Përzieni 2 lugë (30 g) me 250-500 ml ujë ose qumësht dhe shkundeni mirë për një shake të shijshme ose përzieni me drithëra për një mëngjes të pasur me proteina. Critical Whey mund të shtohet gjithashtu në ëmbëlsira, biskota dhe receta të tjera pjekjeje, në mënyrë që të rrisni konsumin e proteinave.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories