AN Ashwagandha KSM66 (60 kaps)

2.500L

Ekstrakti i Ashwagandha është një nga formulat bimore të cilësisë premium të Applied Nutrition që përmban ekstrakte të standardizuara.

 • I përshtatshëm për të gjitha qëllimet e trajnimit
 • Kapsulë me bazë bimore e përshtatshme për konsumatorët me kufizime dietike, fetare ose kulturore
 • Produkt i çertifikuar hallall
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  AN Ashwagandha KSM66 (60 kaps)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ekstrakti i Ashwagandha është një nga formulat bimore të cilësisë premium të Applied Nutrition që përmban ekstrakte të standardizuara.

  Benefitet Kyçe:

  • I përshtatshëm për të gjitha qëllimet e trajnimit
  • Kapsulë me bazë bimore e përshtatshme për konsumatorët me kufizime dietike, fetare ose kulturore
  • Produkt i çertifikuar hallall

  Testuar Për Atletët: Çdo përbërës brenda kësaj serie i nënshtrohet një shqyrtimi dhe testi rigoroz për substanca të ndaluara përpara prodhimit nën një program të monitoruar. Produktet përfundimtare më pas prodhohen dhe paketohen në një laborator të akredituar ISO 22000, BRC, GMP & Halal për të ofruar nivelin më të lartë të garancisë për atletët për t’u përdorur.

  Përbërësit

  Përbërësit: Ekstrakt KSM-66® Ashwagandha (Withania Somnifera L), HPMC (Kapsulë Vegjetariane).

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 1 Kapsulë
  Porcione Për Paketin: 60 kaps

  Vlera ushqyese
  1 kapsulë
  KSM-66® Ekstrakt Ashwagandha (Withania Somnifera L) 300 mg

   

  Perdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar: Merrni një porcion (1 kapsulë) dy herë në ditë mundësisht me ushqim.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories