AN ABE– All Black Everything Pre-Workout (315 g)

4.000L

ABE ofron një përzierje unike të përbërësve aktivë më vitalë dhe të hulumtuar të njohur për të ndihmuar në rritjen e performancës fizike*, reduktimin lodhjes dhe plogështisë* dhe siguron fokus të vazhdueshëm gjatë gjithë stërvitjes tuaj, duke maksimizuar potencialin e trupit tuaj.

 • *Kreatina rrit performancën fizike gjatë ushtrimeve me intensitet të lartë
 • * Vitamina B3 kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë
 • Hap rrugët e frymëmarrjes me ftohësin Breathe Easy™ (Aroma Candy Ice Blast)
 • Testuar për atletët ™
 • I përshtatshëm për veganët
 • Produkt i çertifikuar hallall
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  AN ABE– All Black Everything Pre-Workout (315 g)

  4.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  ABE ofron një përzierje unike të përbërësve aktivë më vitalë dhe të hulumtuar të njohur për të ndihmuar në rritjen e performancës fizike*, reduktimin lodhjes dhe plogështisë* dhe siguron fokus të vazhdueshëm gjatë gjithë stërvitjes tuaj, duke maksimizuar potencialin e trupit tuaj. Sidoqoftë, fjalët janë të kota dhe prova është në produkt, pas një kërkimi të gjerë, formulimit të përpiktë dhe testeve të sakta laboratorike, ne jemi të sigurt që do ta lëmë ABE-në të flasë.

   

  Pre – Workouti defenitiv

  315g | 30 Porcione

  4g Citrulinë | 3.25g Kreatinë | 2g Beta-Alaninë | 100mg TheaKrinë | Vitamina B3 & B12

  ABE është suplementi para-stërvitor më e shitur në Mbretërinë e Bashkuar që ofron një përzierje unike të ndihmave ergogjenike më të hulumtuara dhe përbërësve të performancës për të çuar në nivelin tjetër performancën tuaj fizike, për të reduktuar lodhjen dhe plogështinë* dhe për të rritur fokusin gjatë sesionit tuaj të stërvitjes. Kreatina Monohidrate mund të rrisë performancën fizike në ushtrimet afatshkurtra me intensitet të lartë.

  Formula Breathe Easy™ është shtuar për të rritur marrjen e oksigjenit gjatë stërvitjes (E disponueshme në shijen Candy Ice Blast)

  Benefitet Kyçe:

  • *Kreatina rrit performancën fizike gjatë ushtrimeve me intensitet të lartë
  • * Vitamina B3 kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë
  • Hap rrugët e frymëmarrjes me ftohësin Breathe Easy™ (Aroma Candy Ice Blast)
  • Testuar për atletët ™
  • I përshtatshëm për veganët
  • Produkt i çertifikuar hallall

   

  Përbërësit

  Çëmçakëz: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Candy Ice Blast: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Breathe Easy™ (Aromë), Ngjyrues (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Kola-Qershi: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Ekstrakt Karameli), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Energji: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Ekstrakt Shafrani), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Miks Frutash: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Manaferrë: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Spirulinë), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Mollë e Athët: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Kukuminë, Spirulinë), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Karamele e Athët: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Tropikale: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Ekstrakt Shafrani), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Akullore me Dredha: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Spirulinë Blu, Ekstrakt Shafrani), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Mojito-Luleshtrydhe Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acidi (Acidi citrik), Dioksidi i Silici, Silikati Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrose, TheaKrinë, Metilliberinë (si Dinaminë®), Aromatizues, Ngjyrue (E kuqe e Panxharit), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Baddy Berry: Citrulinë Malate 2:1, Kreatinë Monohidrate, Beta-Alaninë, Bikarbonat Natriumi, Acid (Acidi citrik), Dioksid Silici, Silikat Kalciumi, Taurinë, Kafeinë Anhidrouse, TheaKrinë, Aromatizues, Ngjyrues (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë), Nikotinamide (Vitaminë B3), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Vlera ushqyese

  Porcione për paketim: 30

  Vlera ushqyese
  Për (100g) Për (10.5g) *RI%
  Energji 10 Kcal / 41 kJ 1 Kcal / 4 kJ
  Yndyra 0 g 0 g
  Nga e Cila e Ngopur 0 g 0 g
  Karbohidrate 0 g 0 g
  Nga Të Cilat Sheqer 0 g 0 g
  Fibra 0 g 0 g
  Proteinë 0 g 0 g
  Kripë 3.038 g 319 mg
  Vitaminë B3 762 mg 80 mg 500%
  Vitaminë B12 952.4 mcg 100 mcg 4000%
  Citrulinë Malate 2:1 38.09 g 4 g
  Kreatinë Monohidrate 30.95 g 3.25 g
  Beta-Alaninë 19.04 g 2 g
  Taurinë 1.9 g 200 mg
  Kafeinë 1.9 g 200 mg
  TheaKrinë 925 mg 100 mg

  *Referenca e marrjes për një të rritur mesatar (8400 kJ / 2000 kcal)

   

  Përdorimi

  Përzieni 1 lugë (10.5 g) me 250 ml ujë të ftohtë dhe konsumojeni 15 minuta para stërvitjes.

  *Luga është hamendësim, rekomandohen përdorimi peshores.

  Paralajmërime

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Nuk përfshihen alergjenë të zakonshëm. Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, sojë, vezë, gluten dhe produkte prej tyre.

  Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore të deklaruar. Ky produkt nuk duhet të përdoret si zëvendësues i një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Konsultohuni me një profesionist të kualifikuar të kujdesit shëndetësor nëse jeni nën moshën 18 vjeç, keni sëmundje të njohura ose të dyshuara mjekësore dhe/ose po merrni medikamente OTC/me recetë. Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Përmbajtje e lartë e Kafeinës (200mg/10.5g). Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna ose me gji. Ruajeni këtë produkt në një vend të freskët dhe të thatë dhe mbajeni larg fëmijëve.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories