AK-47 Pre-Workout Paranoia (240 g)

3.500L

 • Përforcues para stërvitjes AK-47 Paranoia nga AK-47 Labs. Emri tashmë është një program dhe sugjeron shumë
 • AK-47 Paranoia është një përforcues para stërvitjes me disa përbërës të jashtëzakonshëm që nuk i shihni shpesh në përforcues të tillë.
 • Për të rritur përqendrimin.
 • Gjithashtu diçka për rrjedhjen e qetë gjatë transferimit të eksitimit midis nervit dhe muskujve dhe natyrisht për pompimin.
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  AK-47 Pre-Workout Paranoia (240 g)

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Për të gjithë ata që nuk e njohin ende paranojën e AK47-Labs, tashmë ekziston mundësia. Përbërës pjesërisht të jashtëzakonshëm. Ata që janë përgjegjës për pamjen e dëshiruar  si dhe për përqendrimin e shtuar janë gjithashtu dhe për rrjedhën e qetë gjatë transmetimit të eksitimit midis nervit dhe muskujve dhe, natyrisht, për pompën. Në përgjithësi, produkti është mjaft tërheqës dhe diçka ndryshe kur bëhet fjalë për fokusin. Përforcues para stërvitjes – çfarë është saktësisht?

  Një përforcues para stërvitjes është një shtesë që mund të merret para stërvitjes. Falë përbërësve që përmban pluhuri, kapsula apo pijet e përgatitura tashmë, energjia çlirohet në trup dhe ju furnizoheni me aminoacide, vitamina dhe minerale të rëndësishme. Nëse e keni marrë përforcuesin e stërvitjes në kohën e duhur dhe në sasinë e duhur, do të ketë një

  rritje të dukshme të performancës gjatë stërvitjes. Si fokusi ashtu edhe pompa nuk duhen humbur.

  Në varësi të përforcuesit të stërvitjes, efekti është më i fortë ose më i dobët. Kjo varet edhe nga personi përkatës, sepse çdo organizëm reagon ndryshe ndaj një përforcuesi të veçantë. Sipas linjës, një përforcues është një shtesë që konsumohet në formë të lëngshme ose së bashku me lëng para stërvitjes. Në këtë mënyrë, do të mund të stërviteni më fort, më intensiv dhe gjithashtu më mirë gjatë stërvitjes, pasi trupi merr të gjitha substancat që i nevojiten për stërvitje efektive

  Përbërësit

  Përbërësit (EN): Beta Alanine, Taurinë, Kafeinë, Rregullator i Aciditetit (Acidi Limon), Vitamina C (Acidi Askorbik), Agjent Kundër Mbajtjes (Dioksid Silici), Aromë, Ëmbëlsues (Açesulfame Kaliumi, Sukralozë), Niacinë (Niacinamide), Ngjyra (Blu e patentuar V), Acidi Pantotenik (Kalciumi D-pantotenat), Vitamina B6 (Piridoksinë Hidrokloride), Vitamina B12 (Kianocobalamin).

  Vlerat ushqyese

  Përdorimi

  1/2 lugë (2 g) me 200 ml ujë. E pini 15-30 minuta para stërvitjes. Nuk duhet të tejkalohet marrja e rekomanduar ditore. Nuk është një zëvendësim për një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Nuk duhet të përdoret nga gratë shtatzëna.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories