NT After Training Protein (540 g)

2.000L

Një përzierje e jashtëzakonshme e proteinave premium dhe karbohidrateve me cilësi të lartë e zhvilluar posaçërisht për të mbështetur rritjen dhe rigjenerimin e muskujve pas një stërvitjeje të vështirë. E shkëlqyeshme për shkak të përthithjes së saj të shpejtë dhe përdorshmërinë e lartë.

 • 41% Proteina
 • Proteinë hirre e hidrolizuar Hydrovon™
 • Protein hirre e Hidrolizuar premium (WPI)
 • Koncentrat i proteins së hirrës së qumështit me ultra filtrim premium (WPC)
 • 19 g Proteinë për dozë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT After Training Protein (540 g)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një përzierje e jashtëzakonshme e proteinave premium dhe karbohidrateve me cilësi të lartë e zhvilluar posaçërisht për të mbështetur rritjen dhe rigjenerimin e muskujve pas një stërvitjeje të vështirë. E shkëlqyeshme për shkak të përthithjes së saj të shpejtë dhe përdorshmërinë e lartë.

  Përshkrimi:

  • 41% Proteina
  • Proteinë hirre e hidrolizuar Hydrovon™
  • Protein hirre e Hidrolizuar premium (WPI)
  • Koncentrat i proteins së hirrës së qumështit me ultra filtrim premium (WPC)
  • 19 g Proteinë për dozë
  • 5 g BCAA për dozë
  • Një përzierje e karbohidrateve Palatinose™ dhe ModCarb™
  • L-Alaninë
  • L-Glutaminë
  • TolaraseTM-L enzima tretëse
  • Kolostrum bioaktiv
  • Ekstrakti i ginko bilobës
  • Magnez
  • Zink
  • Vitamina B5, B6 dhe B12
  • Pa ngjyrosës artificial
  • Pa gluten

  Përbërësit

  Aromë Çokollate: 20% koncentrat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), 19% izolat i proteinës së hirrës, maltodekstrinë, dekstrozë, 8% proteinë hirre e hidrolizuar – HydrovonTM, kakao, 5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i glukokozës dhe fruktozës), glukonat potasi, 3% kompleksi i karbohidrateve  pa ​​gluten (tërshërë, kuinoa, amaranth, hikërror, mel) – ModCarbTM, L-glutaminë, L-alaninë, përzierje e çëmçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit (nuk përmbajnë gluten), bisglicinat magnezi, L-leucinë, emulsifikues lecithinë soje, kolostrum (min. 30 % imunoglobulinave), L-izoleucinë, L-valinë, aromatizues, trashes çëmçakëz ksantan, oksid magnezi, agjentë anti-ngurtësues dioksid silikoni dhe fosfat kalciumi, ëmbëlsues sukraloze dhe steviol glikoside, monosulfati i zinkut metioninë – L-OptiZinc®, enzima tretëse laktazë – ToleraseTM L, ekstrakt i ginko bilobës (24 % flavone), D-pantotenat i kalciumit, hidroklorur piridoksine, kianokobalaminë. L-OptiZinc® është një markë tregtare e regjistruar e InterHealth N.I. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza.

  Aromë e Vaniljes: 26% koncentrat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), 19% izolat i proteinës së hirrës, maltodekstrinë, dekstrozë, 8% proteinë hirre e hidrolizuar – HydrovonTM, 5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i glukokozës dhe fruktozës), glukonat potasi, 3% kompleksi i karbohidrateve  pa ​​gluten (tërshërë, kuinoa, amaranth, hikërror, mel) – ModCarbTM, L-glutaminë, L-alaninë, përzierje e çëmçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit (nuk përmbajnë gluten), bisglicinat magnezi, aromatizues L-leucinë, emulsifikues lecithinë soje, kolostrum (min. 30 % imunoglobulinave), L-izoleucinë, L-valinë, trashës çëmçakëz ksantan, oksid magnezi, agjentë anti-ngurtësues dioksid silikoni dhe fosfat kalciumi, ëmbëlsues sukraloze dhe steviol glikoside, monosulfati i zinkut metioninë – L-OptiZinc®, enzima tretëse laktazë – ToleraseTM L, ekstrakt i ginko bilobës (24 % flavone), D-pantotenat i kalciumit, hidroklorur piridoksine, agjent ngjyrues β-karoten, kianokobalaminë. L-OptiZinc® është një markë tregtare e regjistruar e InterHealth N.I. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza.

  Aroma e Luleshtrydhes: 26% koncentrat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), 19% izolat i proteinës së hirrës, maltodekstrinë, dekstrozë, 8% proteinë hirre e hidrolizuar – HydrovonTM, 5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i glukokozës dhe fruktozës), glukonat potasi, 3% kompleksi i karbohidrateve  pa ​​gluten (tërshërë, kuinoa, amaranth, hikërror, mel) – ModCarbTM, L-glutaminë, L-alaninë, përzierje e çëmçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit (nuk përmbajnë gluten), bisglicinat magnezi, aroma, L-leucinë, emulsifikues lecithinë soje, kolostrum (min. 30 % imunoglobulinave), L-izoleucinë, L-valinë, koncentrat i panxharit te kuq, trashës çëmçakëz ksantan, oksid magnezi, agjentë anti-ngurtësues dioksid silikoni dhe fosfat kalciumi, ëmbëlsues sukraloze dhe steviol glikoside, monosulfati i zinkut metioninë – L-OptiZinc®, enzima tretëse laktazë – ToleraseTM L, ekstrakt i ginko bilobës (24 % flavone), D-pantotenat i kalciumit, hidroklorur piridoksine, agjent ngjyrues β-karoten, kianokobalaminë. L-OptiZinc® është një markë tregtare e regjistruar e InterHealth N.I. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza

  Vlerat ushqyese

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: përzieni një dozë prej 45 g në 200 ml ujë dhe konsumojeni menjëherë pas stërvitjes. Një dozë tjetër mund të përdoret në çdo kohë gjatë ditës me një interval minimal prej 60 minutash pas vaktit normal. Doza maksimale ditore është 90 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Përdorimi: 22,5 g = 1 lugë matëse. Sipas dozës së rekomanduar, matni dozën dhe përzieni në një shaker. Pas hapjes, të ruhet në një temperaturë që nuk kalon 25 ºC dhe përdoreni brënda 3 muajve.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Formuluar posaçërisht për atletët. Një përzierje komplekse me përmbajtje të lartë proteinash për furnizimin me lëndë ushqyese pas çdo aktiviteti fizik.

  Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories