100% Taurine

2.000L

  • 100% Taurinë
  • Një mënyrë e përshtatshme për të rritur marrjen e taurinës
  • Aminoacid me origjinë natyrale
  • Sasia 250 gr
+
  •  Transporti & Kthimet
    Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

    Kostot e transportit

    Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

    Politika e Kthimeve

    Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

    Informacion & Asistencë

    Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
  •  Na pyet direkt

    100% Taurine

    2.000L

    Na pyet direkt

      Produkti vjen:  Gus 13 – Gus 14
      ... vizitorë janë duke e parë tani

      Shpërndaje

    Përshkrimi

    Suplement aminoacidesh super i përshtatshëm, natyralTaurina është një aminoacid natyral, i cili gjendet në përqendrime të larta në qelizat e bardha të gjakut, muskujt skeletorë, sistemin nervor qendror dhe muskujt e zemrës. Aminoacidi ynë 100% Taurine është një mënyrë super e përshtatshme për të rritur nivelet tuaja të taurinës.

    Përfitimet  Kryesore:

    • 100% Taurinë
    • Një mënyrë e përshtatshme për të rritur marrjen e taurinës·
    • Aminoacid me origjinë natyrale

    Pse duhet të zgjidhni 100% aminoacide taurine?

    Aminoacidet gjenden natyrshëm në proteina, e cila ndihmon në ndërtimin dhe riparimin e muskujve të rinj1 – kjo është shumë e rëndësishme pavarësisht nga qëllimet tuaja të fitnesit. Pra, pavarësisht nëse ngrini pesha ose jeni një mbret i kardio, nuk ka qenë kurrë më e lehtë të rrisni marrjen e taurinës.

    Përbërësit

    Prodhuar në një objekt që trajton gjithashtu qumësht, soje, vezë, gluten dhe produkte të tyre.Taurinë (100%)

    Vlera ushqyese

    Sasia e Porcionit – 1/6 lugë (1 g)
    Porcione për Paketim – 250 (250 g), 500 (500 g), 1000 (1 kg)
    Për Porcion:     Taurinë  1 g

    Informacioni ushqyes bazohet në versionin pa shije, kur zgjidhni një shije alternative, vlerat ushqyese mund të ndryshojnë

    Përdorimi

    Shtoni sasinë tuaj të preferuar të ujit ose lëngut të frutave në shakerin tonë. Më pas shtoni 2 1/2 mini-lugë (1g), tundeni dhe konsumoni. Përdoreni 1-2 herë në ditë. Për rezultate më të mira përdorni 30 minuta para stërvitjes dhe para gjumit.

    Close SHPORTA NË SA
    Close Lista e dëshirave
    Recently Viewed Close
    Close

    Close
    Navigation
    Kategoritë