MT 100% Mass Gainer

5.500L

Një produkt MuscleTech

 • 60 g proteina
 • 1500 kalori
 • 305 g karbohidrate
 • 5 g kreatinë
 • Sasia 2.33 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT 100% Mass Gainer

  5.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Forca e ripërcaktuar

  Pavarësisht nëse jeni duke konkurruar apo jo, ju gjithmonë kërkoni një avantazh. Për më shumë se dy dekada, ne i kemi ushqyer ata me forcën jo vetëm për të luajtur lojën, por edhe për ta ndryshuar atë. MuscleTech është më shumë se përfitimet fizike. Bëhet fjalë për mundësi të pabesueshme.

  Pse të merrni 100% Mass Gainer?

  I formuluar në mënyrë specifike për atletët e që kërkojnë të rrisin marrjen e proteinave dietike, karbohidrateve dhe kalorive në përgjithësi, 100% Mass Gainer është një gainerpremium i peshës për rritjen e madhësisë dhe forcës.

  100% Mass Gainer është i mbushur me proteina të cilësisë së lartë dhe kalori që prodhojnë në masë, plus kreatinës që ushqen muskujt, një shtytës anabolik i provuar për fitime më të shpejta të masës dhe forcës.

  Bëhuni më i madh dhe më i fortë

  Kjo formulë superiore me përbërës të dëshmuar për ndërtimin e muskujve do t’ju ndihmojë të bëheni më të mëdhenj dhe më të fortë – më shpejt nga sa e kishit imagjinuar ndonjëherë.

  Lëndë djegëse e muskujve të dendur

  Proteina me cilësi të lartë dhe karbohidratet lehtësisht të tretshme mund të japin 1500 kalori të pastra kur përzihen me 2 gota qumësht të skremuar.

  Rritja e sintezës së proteinave

  Çdo porcion furnizon mbi 6 g L-leucinë dhe më shumë se 13 g BCAA kur përzihet me 2 gota qumësht të skremuar – lëndë ushqyese të rëndësishme për rritjen e sintezës së proteinave të muskujve pas një stërvitje.

  Maksimizoni potencialin e forcës

  100% Mass Gainer përdor vetëm kreatinë të pastër të testuar me HPLC. Studimet shkencore kanë treguar se ndihmon në rimbushjen e rezervave të ATP në trup për performancë të përmirësuar për më shumë muskuj dhe forcë të shtuar.

  Arritni pikun në ndërtimin e muskujve

  Formula jonë është aq kritike për përmirësimin e rikuperimit dhe ndërtimin e muskujve të dobët. Pjesa me e mire? Është i fuqishëm por gjithsesi ka shije të mrekullueshme.

  Pa mbushës

  Nuk ka përbërës të padozuar, mbushës ose sheqer në këtë formulë! Çdo lugë e shpalosur plotësisht e 100% Mass Gainer ofron fuqi maksimale për rezultate maksimale.

  Rreth Markës:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë që kanë ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish,

  MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 në shitje e suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  Përzierje Komplekse e Karbohidrateve (Maltodekstrin, ModKarb® [Krunde Tërshëre, Kuinoa, Hikërror, Meli]. Izomaltulozë), Përzierje Proteinash (Koncentrat i Proteinës së Hirrës, Kazeinat Kalciumi, Izolat i Proteinës së Hirrës 97%, Proteinë Hirre e Izoluar, Proteinë Hirre e Hidrolizuar). Aromë Artificiale, Lecitinë Soje ose Luledielli, Përzierje Çamçakëzash (Çamçakëz Celuloze, Çamçakëz Ksantan, Karragjenan), Açesulfame-Kaliumi, Sukralozë, Enzipleks (Amilazë, Papainë), Trigliceride me Zinxhir të Mesëm

  Vlera ushqyese

  Porcioni: 6 Lugë (357 g)
  Porcione për Paketim: 7

  Sasia për dozë
  Sasia %DV
  Kalori 1330
  Yndyra totale 4g 5%
  Yndyra të ngopura 2.5 g 13%
  Kolesteroli 125 mg 45%
  Karbohidratet Totale 280 g 102%
  Sheqernat Totale 13 g
  Përfshin Sheqernat e Shtuara 10 g 20%
  Proteina 44g 88%
  Kalcium 280 mg 22%
  Hekur 0.6 mg 12%
  Natrium 390 mg 17%
  Kalium 300 mg 6%
  L-Glutamina dhe Pararendësi i Glutaminës
  (si Proteina e Hirrës, L-Glutamina) 7,7 g
  Kreatinë Monohidrat 5 g
  L-Leucinë (si Proteina e Hirrës, L-Leucinë) 4,7 g
  L-Valinë (si Proteina e Hirrës, L-Valinë) 2,5 g
  L-Izoleucinë (si Proteina e Hirrës, L-Izoleucina) 2,5 g

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Alergjenët

  Përmban përbërës qumështi, soje dhe kokosi. Përpunuar në një objekt që përpunon gjithashtu përbërës gruri, veze, arrash, kikirikë, peshk dhe butak.

  Paralajmërime

  Përdorimi:

  Përzieni 1 porcion (6 lugë) me 2 gota ujë të ftohtë ose qumësht të skremuar. Për rezultate më të mira, përzieni në një blender.

  Për rezultate të përshpejtuara të shtimit të peshës: Pini 1 porcion çdo ditë ndërmjet vakteve. Në ditët e stërvitjes , pini porcionin tuaj menjëherë pas stërvitjes.

  Për rezultate maksimale të shtimit të peshës: Pini 2 porcione çdo ditë. Në ditët e stërvitjes, pini 1 porcion midis vakteve dhe tjetrën menjëherë pas stërvitjes. Në ditët që nuk stërviteni, pini 1 porcion menjëherë kur zgjoheni në mëngjes dhe tjetrin mes vakteve. Përzieni çdo porcion me 16 oz. të qumështit të skremuar. Mbani një gjendje adekuate hidratimi gjatë përdorimit.

  Paralajmërime:

  Vetëm për përdorim nga të rritur. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Konsultohuni me një mjek përpara përdorimit nëse keni një gjendje mjekësore dhe përpara se të filloni një dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories