1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • White Mulberry Premium 1.000L

    White Mulberry Premium është një shtesë dietike që përmban formulën ideale të përbërësve që mbështesin normalizimin e niveleve të sheqerit në gjak – ekstrakt natyral nga gjethet e manit të bardhë (Morus alba L.) i plotësuar me krom dhe selen.

    White Mulberry Premium përmban 350 mg ekstrakt të manit të bardhë me cilësi të lartë në 1 kapsulë!

    S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë