1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Vita-Min Multiples Sport Mega Caps 1.600L

  Roli i vitaminave në dietën e personave që stërviten është i paçmuar. Ushtrimet e rënda, përveç dietës së shëndetshme, kërkojnë edhe suplemente shtesë. Një zgjedhje e shkëlqyer janë vitaminat dhe mineralet e Olimp Sport Nutrition të formuluara nga specialistët e kompanisë farmaceutike Olimp Laboratories, si dhe në zgjidhjet e fundit teknologjike për prodhimin e suplementeve dhe cilësinë e lartë të lëndëve të para.

  • Porcione të mëdha të mikroelementëve ushqyes më të rëndësishëm për sportistët
  • Një mënyrë e thjeshtë dhe e përshtatshme për të plotësuar dietën tuaj me vitamina dhe minerale cilësore
  • Ndihmon në reduktimin e lodhjes (vitamina B6)

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë