8 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Pure FLOW OMEGA 3-6-9 1000 mg 1.600L
  • PureFLOW Omega 3-6-9 përmban përmasat e duhura të acideve yndyrore esenciale të pangopura
  • Omega 3 – një efekt pozitiv në sistemin kardiovaskular, membranat qelizore, ul kolesterolin LDL dhe trigliceridet
  • Omega 6 – mbështet sistemin nervor, imunitetin, sistemin endokrin
  • Omega 9 – ndihmon në ruajtjen e presionit të duhur të gjakut, bllokun ndërtues të qelizave, mbështet reduktimin e kolesterolit total dhe LDL

  S’ka stok

 • Pure FLOW Omega-3 1000 mg 1.600L

  Deri në 1000 mg vaj peshku me cilësi të lartë në një kapsulë një përdorimshe. Përmbajtja e lartë e acideve omega-3 në një porcion të vetëm – 180 mg EPA dhe 120 mg DHA. Kontribuon në mirëmbajtjen e funksionimit të duhur të trurit dhe sistemit nervor.

  S’ka stok

 • Pure FLOW Vitamin D3 2000 IU 1.500L
  • përmirëson ndjeshëm imunitetin e trupit
  • ndihmon në përthithjen dhe përdorimin e duhur të fosforit dhe kalciumit
  • përmirëson funksionimin e duhur të muskujve
  • rrit mineralizimin e dhëmbëve dhe kockave
  • ndihmon në rritjen e nivelit fiziologjik të testosteronit
  • efekt antikancerogjen

  S’ka stok

 • SC Citruline Malate 2.000L
  • Scitec Nutrition Citruline Malate
  • “Kreatina Aerobike”
  • Malati i citrulinës është vërtetuar se përmirëson performancën e muskujve sepse rrit prodhimin e energjisë aerobike dhe vonon lodhjen
  • 90 kapsula
 • SC Gold Standard Curcuminoids 1.500L

  Me kompleksin e patentuar 95% Kurkumin C3® dhe Bioperinë®. Kapsula me Kurkumin C3 Kompleks® dhe BioPerinë® për përmbajtje dhe përthithje të madhe të përbërësve aktivë! Shafrani i Indisë (Curcuma) është një nga bimët më të pasura! Përbërësit e tij aktivë të izoluar, kurkuminoidet janë ndër komponimet natyrore më premtuese.

 • SC Macatron 3.000L

  Testosteroni i fortë, mbështetje për optimizimin e estrogjenit, Maka, Testofen®, komplekse testosteroni  DAA. MACATRON është një matricë ultra e sofistikuar, gjithëpërfshirëse e mbështetjes për optimizimin e testosteronit, estrogjenit dhe dëshirës seksuale me 13 përbërës të fuqishëm të zgjedhur me kujdes!

 • SC Mega Glutamine Caps 1.500L
  • L-glutaminë 100% e pastër dhe e testuar
  • Volumizimi Qelizës Antikatabolike dhe Muskulare
  • Amino Acidi “Esencial”
  • Mbështet Sistemin Imunitar
  • Ndihmon në Ringarkiminm e Glikogjenit
  • 1400 MG  Mega  Caps
 • SC T/GH 3.500L
  • Mbështetje e testosteronit, rritjes dhe sintezës së hormoneve.
  • T/GH përfaqëson një gjeneratë të re në kategorinë e produkteve
  • Ai siguron një mbështetje komplekse të Testosteronit, rritjes dhe optimizimit të performancës
  • Me 12 përbërës të fuqishëm dhe të zgjedhur
Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë