2 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Slim WOW 1.600L

  SlimWOW! ™ është një suplement në formë kapsule, që përmban një përbërje unike të ekstrakteve të standardizuara të bimëve të kombinuara me kafeinë dhe krom, për të krijuar një mundësi për njerëzit që përpiqen të humbin peshë. Komponentët e përgatitjes * mbështesin kontrollin e peshës trupore, ndihmojnë në rregullimin e metabolizmit dhe përmirësimin e termogjenezës.

  • KONTROLL I PESHËS
  • REDUKTIM I DHJAMIT
  • NDALIM I SINTEZËS SË DHJAMIT DHE AKUMULIMIT TË TIJ

  S’ka stok

 • Vita-Min Plus Senior 1.100L

  Vita-Min Plus Senior është një suplement me vitamina dhe minerale e pasuruar me luteinë, acid hialuronik dhe ekstrakt xhinsengu korean. Një përzierje e vitaminave në formën kelate me përthithshmëri shumë të lartë të mineraleve të kompleksit Albion, e formuluar posaçërisht për të moshuarit, duke e bërë më të thjeshtë marrjen ditore të mikronutrientëve të nevojshëm ditor; e pasuruar me luteinë, xhinseng korean dhe acid hialuronik për një lëkurë të shëndetshme.

  KUJTESË!!! Kur të zgjidhni një suplement që përmban minerale, shikoni që paketim të ketë stampën e Albion®Minerals – një garanci që po merrni mineralet me biodisponueshmërinë më të lartë.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë