1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Scitec – Crea Star (270 gr) 2.000L
  • BIOAVAIBILITET LARTË
  • 13 PËRBËRËS AKTIVË
  • MATRICËCRE / Absorp me CreaPep ™ dhe GlutaZorb ™
  • MAGNEZ DHE VITAMIN B3

  CREA STAR injekton energji në muskujt tuaj me përmbajtjen e saj të madhe të Kreatinës. Kjo formulë siguron format më të njohura dhe më të studiuara të kreatinës monohidrate në forma të ndryshme (p.sh. Kre-Alkalyn®, kreatinë monohidrate), së bashku me përbërës të tjerë kreativë të kreatinës.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë