1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Scitec – Crea Bomb 3.500L
  • 6 lloje kreatinash
  • 10 përbërës aktivë
  • Taurinë e shtuar
  • Magnez dhe vitaminë B3

  Dihet se puna në grup ka avantazh dhe diversitet. Mos merrni kot pjesë në debatin se cili lloj i kreatinës është më i miri por merrni shumë lloje! “Bombardojini” qelizat e muskujve tuaj me çdo version të rëndësishëm të Kreatinës me CREA-BOMB.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë