1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • R-Weiler Focus- 300 G 3.500L
  • Mbështet rritjen e kujtesës dhe përqëndrimin
  • Rrit rezistencën gjatë stërvitjes
  • Ul vlerësimin e tendosjes së perceptuar (RPE) gjatë stërvitjes
  • Mbështet rritjen e performancës fizike në shpërthime të njëpasnjëshme të ushtrimeve afatshkurtra, me intensitet të lartë
  • Sasia 300 gr

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë