1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Olimp Perfect Skin Hydro-Complex 1.300L

    Perfect skin hydro-complex është një përbërje e lëndëve ushqyese aktive si kolagjeni, i cili ndihmon në mbajtjen e elasticitetit dhe freskisë së lëkurës dhe acidit hialuronik që ndihmon lëkurën të duket e shëndetshme. Ky suplement gjithashtu përmban edhe ekstrakte të farës së rrushit dhe çajit jeshil, të cilët mbrojnë qelizat nga radikalet e lira. Gjithashtu produkti është i pasururar me vitamina dhe minerale si zinku dhe seleniumi, të cilët mbajnë flokët dhe thonjtë të shëndetshëm.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë