3 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • EAA Mega Strong Powder (300 g) 3.500L

  EAA MEGA STRONG POWDER mund të përdoret si komponent hidratimi gjatë aktivitetit fizik. Përzierja e aminoacideve esenciale është e pasuruar me vitaminat B5 dhe B6, duke mbështetur metabolizimin e proteinave dhe glikogjenit.

  • 8 g EAA
  • Vitaminë B6 (100% RI)
  • Vitaminë B12 (100% RI)
  • Vitaminë D (150% RI)
  • Zink (100% RI)
  • PA SHEQER
  • PA NGJYRUES ARTIFICIALE
  • PA GLUTEN
 • Nutrend Creaport (600 g) 3.500L

  Një produkt i klasit të parë të kreatinës që përmban tre forma të ndryshme të kreatinës të plotësuar me një dozë optimale të karbohidrateve. Përzierja e menjëhershme është krijuar për të përmirësuar rigjenerimin në mënyrë efektive dhe për të plotësuar glikogjenin pas një aktiviteti fizik intensiv.

  • 3000 mg kreatinë të pastër për dozë
  • 1000 mg L-glutamine për dozë
  • 20,5 g karbohidrate në një dozë
  • Me pak sheqer

   

  S’ka stok

 • Nutrend Creatine Compressed Caps (120 kaps) 2.500L

  Një dozë e veçantë e kreatinës monohidrate e mbyllur në kapsula të veçanta celuloze për të siguruar përdorimin maksimal të kreatinës në trup. Këto kapsula janë rezistente ndaj pH të ulët në stomak dhe mundësojnë që kreatina të transportohet në një mjedis më të favorshëm në traktin tretës.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë