7 results

 • Sort by
  ...
 • NT Diet Protein (5×50 g) 1.000L

  Ndër përbërësit, mund të gjeni edhe kalciumin për gjendje të mirë të eshtrave dhe krom, i cili kontrollon nivelin e glukozës në gjak dhe ndihmon në metabolizimin e duhur të makronutrientëve. DIET PROTEIN është pa gluten dhe vjen në 3 shije – luleshtrydhe me copa luleshtrydhe të thara ndërsa çokollata dhe kafja me akull vjen me copa të vërteta çokollate. PROTEINË  DIETIKE– Për trupin që keni ëndërruar!

  • Pa gluten
  • Copa frutash të thata mose copa çokollate
  • Përmbajtje e lartë e fibrave të tretshme (përfshirë inulinën)
  • Përmbajtje e lartë e fibrave të patretshme
  • E ulët në laktozë
  • Vitamina B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotin, acid folik, C, E, D a K2
  • Krom
  • Burimi i kalciumit
  • Omega 3
  • ID-alG – Ekstrakt i algave të detit
  • Përmbajtja më e lartë e karnitinës
  • Kolagjeni i hidrolizuar
 • NT Protein Pancake (10x 50 g) 2.000L

  PETULAT PROTEINIKE janë të shkëlqyera jo vetëm për shkak të përmbajtjes së lartë të proteinave cilësore, por edhe sepse nuk përmbajnë gluten dhe nuk janë të ngarkuara me konservues apo ngjyrues. Ndër përfitimet, mund të përmendim edhe faktin se petullat me proteina janë një burim i rëndësishëm i fibrave të dobishme. Është e mundur t’i shijoni ato me shijen e çdo përbërësi të preferuar, por edhe forma e tyre origjinale do të kënaqë shijen tuaj.

  • Një alternativë e ushqimit të shëndetshëm
  • Përgatitje e lehtë dhe e shpejtë
  • Përzihet vetëm me ujë
  • Nuk ka nevojë për aromë
  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e proteinave MPI dhe WPC

  S’ka stok

 • NT Protein Pancake (650 g) 2.300L

  PETULAT PROTEINIKE janë të shkëlqyera jo vetëm për shkak të përmbajtjes së lartë të proteinave cilësore, por edhe sepse nuk përmbajnë gluten dhe nuk janë të ngarkuara me konservues apo ngjyrues. Ndër përfitimet, mund të përmendim edhe faktin se petullat me proteina janë një burim i rëndësishëm i fibrave të dobishme. Është e mundur t’i shijoni ato me shijen e çdo përbërësi të preferuar, por edhe forma e tyre origjinale do të kënaqë shijen tuaj.

  • Një alternativë e ushqimit të shëndetshëm
  • Përgatitje e lehtë dhe e shpejtë
  • Përzihet vetëm me ujë
  • Nuk ka nevojë për aromë
  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e proteinave MPI dhe WPC
 • NT Unisport (1000 ml) 2.500L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT Unisport (500 ml) 1.500L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT Unisport Zero (1000 ml) 2.500L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT Whey Core (1.8 kg) 6.500L

  Proteina e hirrës ju furnizon mirë, ka shije të mirë, por kryesisht funksionon mirë. Me absorbueshmërinë e saj të madhe dhe përthithshmërinë e shpejtë, kjo proteinë e hirrës ndihmon në plotësimin e proteinave që mbështesin rritjen e muskujve dhe mirëmbajtjen e muskujve.

  Benefitet:

  • Deri në 24 g proteina për porcion
  • 4,5 g BCAA për porcion
  • Gamë e gjerë e aminoacidesh
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificiale
  • Pa gluten
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories