19 results

 • Sort by
  ...
 • Cellucor C4 Carbonated (500 ml) 200L

  Cellucor C4, marka e pijeve energjike para stërvitjes dhe me rritjen më të shpejtë, po përhap përzierjen e saj të veçantë të energjisë së performancës më të mirë për ju në të gjithë globin.

  Benefitet kryesore:

  • RTD ekstreme para stërvitjes
  • Energji dhe fokus
  • Pa sheqerna, pa karbohidrate

  S’ka stok

 • MT Nitro-Tech Ripped (1.8 kg) 9.500L

  Marka me më shumë se dy dekada përsosmëri ju sjell Nitro-Tech® Ripped, një formulë e avancuar e krijuar për të përmirësuar performancën e entuziastëve të fitnesit. Nitro-Tech® Ripped është formula jonë shumë e personalizuar e proteinës së hirrës që kombinon peptidet e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë dhe izolimin me C.

  • 30 Gram proteinë hirre me veprim të shpejtë për porcion
  • Dozuar saktësisht me l-karnitinë & vaj MCT
  • 200 mg C. Kanefora Robusta
  • Me pak kalori, yndyrna, karbohidrate dhe sheqerna

  S’ka stok

 • MT Nitro-Tech Ripped (900 g) 5.000L

  Marka me më shumë se dy dekada përsosmëri ju sjell Nitro-Tech® Ripped, një formulë e avancuar e krijuar për të përmirësuar performancën e entuziastëve të fitnesit. Nitro-Tech® Ripped është formula jonë shumë e personalizuar e proteinës së hirrës që kombinon peptidet e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë dhe izolimin me C.

  • 30 Gram proteinë hirre me veprim të shpejtë për porcion
  • Dozuar saktësisht me l-karnitinë & vaj MCT
  • 200 mg C. Kanefora Robusta
  • Me pak kalori, yndyrna, karbohidrate dhe sheqerna

  S’ka stok

 • MYP Baked Cookie (75 g) 200L

  E përgatitur me përbërës cilësorë, duke përfshirë vajin e kokosit dhe proteinat e bizeleve – kështu që ky produkt është krejtësisht miqësore me veganët – secila prej këtyre biskotave është e mbushur gjithashtu me copa çokollate të zezë.

  Benefitet Kryesore:

  • 13 g Proteina
  • e përshtatshme për veganët
  • E përgatitur me përbërës cilësorë
  • E shkëlqyeshme për ato që janë në lëvizje

  S’ka stok

 • MYP Protein Brownie (75 g) 200L

  Me deri në 75% më pak sheqer se alternativat standarde të supermarketeve, shijoni një ëmbëlsirë në çdo kohë pa cënuar dietën tuaj. Të krijuara me pluhur kakao të shijshëm dhe e pjekur me çokollate të ëmbël, Protein Brownies-et tona janë të mbushura me 23 g proteina për një vakt të këndshëm të përditshëm.

  Benefitet kryesore:

  • 23 g Proteina për brownie
  • Vetëm 4 g sheqer në çdo porcion
  • Alternativë e shijshme e shëndetshme ndaj ëmbëlsire standarde

  S’ka stok

 • NT Explosin (20 x 9 g) 2.000L

  Një suplement para-stërvitor që përmban një përzierje substancash aktive për nxitjen e stimulimit të organizmit, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe nxitjen e përqendrimit. Përbërësit aktivë përfshijnë kafeinë, L-argininë, ekstrakt nga farat e rrushit dhe lëvozhga e mollës – përzierja e markës VinitroxTM (95% polifenole), dhe më tej citrulina malate, ekstrakt i bimës Citrus aurantium 10% sinefrin, vitaminë C, vitaminë B2, B6. dhe acidit folik.

  • 3000 mg L-Argininë
  • 825 mg L-Tirozinë
  • 750 mg Taurinë
  • 750 mg L-Citrulinë L-Malate
  • +200 mg Kafeinë
  • 7,5 mg Sinefrinë
 • NT Gutar Energy Shot (20 x 60 ml) 3.000L

  GUTAR ENERGY SHOT është një ngarkesë e vërtetë energjie. Pija përmban substanca funksionale që mbështesin përqendrimin, duke përfshirë guarana, çaj jeshil dhe ekstrakte xhinsengu.

  • Pa Sheqer
  • Ekstrakt Nga Xhinsengu
  • Vitaminë B6
  • 1000 mg Taurinë
  • 700 mg Ekstrakt Nga Guarana
  • 500 mg L-Karnitinë
  • 200 mg L-Argininë
 • NT N1 (10 x 17 g) 2.000L

  N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer
 • NT N1 (255 g) 2.500L

  N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer
 • NT N1 (510 g) 4.500L

  . N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer

  S’ka stok

 • NT N1 Drink (330 ml) 200L

  Një kombinim unik i përbërësve për një përvojë shumë stimuluese. N1 DRINK është një pije e gazuar për shije edhe më të mirë. Është gati për të rritur performancën tuaj për shkak të ekstraktit të shtuar të guaranës. Kombinimi i kafeinës, taurinës dhe ndjesisë së shpimit të beta-alaninës do t’ju ndezin. Individët në regjimin e prerjes ose dietës do t’ju duket shumë e dobishme edhe kolina e shtuar e cila mbështet metabolizmin optimal të yndyrës. Një avantazh tjetër është se Pija N1 është pa sheqer.

  Benefitet:

  • L-Argininë
  • Beta-Alaninë
  • Ekstrakt Guarana
  • Taurinë
  • Glukuronolaktone
  • Kolinë
  • Kafeinë
  • Pa sheqer
 • NT N1 Pro (300 g) 3.000L

  Stërvituni si një Profesionist. Përqendrimi përfundimtar i substancave efikase do ta kthejë stërvitjen tuaj në një udhëtim të çmendur, i cili do të ndalojë me mbylljen e orëve të palestrës tuaj të preferuar dhe jo me mungesën e superfuqive. Padyshim produkti më i mirë për stimulimin maksimal të trupit përpara stërvitjes me fuqi ose rezistencë ndaj lodhjes.

  • L-Citrulinë Malate
  • Kreatinë
  • Taurinë
  • Ekstrakti i Çajit Jeshil EGCG
  • Spec i Kuq
  • Bioperinë®
  • Vitaminat B dhe C
  • Minerale Kalciumit dhe Natriumi
  • Pa Sheqer
  • Kolinë
  • Beta-Alaninë
  • Monostearat Gliceroli
  • Tirozinë
 • NT N1 Shots (20 x 60 ml) 3.000L

  Një stimulues profesional në formë të lëngshme të përshtatshme për përdorim të menjëhershëm pa pasur nevojë për shaker ose mjete të tjera ndihmëse. Kjo formulë përmban disa nga substancat më efektive për të nxitur pompimin e jashtëzakonshëm të muskujve. N1 SHOT është krijuar vetëm për ata atletë që duan të arrijnë performancën maksimale. Efekt stimulues i zgjatur! Një ndjesi shpimi gjilpërash (parestezia) është një reagim natyral i trupit ndaj përbërësve jashtëzakonisht aktivë!

  • 2 500 mg Beta-Alaninë
  • 2 000 mg AAKG
  • 1000 mg Taurinë
  • 500 mg Glukuronolakton
  • 500 mg Guarana
  • 200 mg Kafeinë
  • 200 mg Kolinë

  S’ka stok

 • NT Premium Protein Bar (50 g) 250L

  Atletët, të cilët kërkojnë vetëm më të mirën, kontribuan në zhvillimin e këtij produkti. Ato kanë sugjeruar çdo aspekt deri në detajet më të vogla, nga shija e ekuilibruar, përmes një përmbajtje të ulët sheqeri, te një përmbajtje e lartë proteinash. Rezultati është një shufër proteinike që përsëri i shtyn kufijtë më tej.

  • 50% Proteina
  • Përmbajtje të ulët sheqeri
  • Pa gluten
  • Me çokollatë të vërtetë qumështi
  • Shije e Shkëlqyer

  S’ka stok

 • NT Protein Bar (55 g) 150L

  Një shufër proteinike me shije të shkëlqyer dhe një raport ideal proteinash dhe karbohidratesh (1:2) për sa i përket ndërtimit të masës muskulore. Në këtë produkt shijet e bananes, çokollatës dhe bajames janë të mbuluara me çokollatë të zezë dhe aromat e vaniljes dhe kokosit janë të mbuluara me çokollatë qumështi. Shija e luleshtrydhes vjen me një shtresë jogurti. Shufër proteinike përmban 23% proteina si dhe vitamina. Gjithashtz përmban një përzierje të mirë të burimeve të proteinave dhe karbohidrateve që sigurojnë jo vetëm plotësimin, por edhe sasinë e nevojshme të energjisë thelbësore.

  • 23% e Proteina
  • Burimi Fibrash
  • Burimi Vitaminash
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  S’ka stok

 • NT Pump (225 g) 3.000L

  Një përzierje efikase që përmban stimulues që mbështesin sistemin e qarkullimit të gjakut dhe punën efektive të muskujve gjatë stërvitjes. Për shkak të mungesës së kafeinës, ky produkt mund të përdoret në orët e mbrëmjes në mënyrë që ritmi i gjumit tuaj të mos prishet. Ashwagandha mbështet vitalitetin dhe ndikon pozitivisht në forcënn dhe qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes tuaj.

  • Ashwagandha
  • Ekstrakti Bakopa Monieri
  • L-Citrulinë
  • Beta-Alaninë
  • L-Tirozinë
 • NT Synephrine (60 ml) 2.000L

  Ekstrakt Citrus aurantium me 10 mg sinefrinë për kapsulë. Mbështetje efektive për regjimet dietike, për të stimuluar metabolizimin e yndyrës përmes rritjes së termogjenezës dhe metabolizimit të përshpejtuar bazal.

  • 125 mg Ekstrakt agrume aurantium për kapsulë
  • Kapsula lehtësisht të absorbueshme
 • NT Taurine (120 kapsula) 1.500L

  Taurina është një përbërës organik që gjendet natyrshëm, kryesisht në proteinat shtazore (mishi dhe peshku). Disa regjime dietike ose aktiviteti i tepërt fizik mund të çojnë në mungesën e saj në trup. Plotësimi i taurinës në raste si kjo do të ndihmojë në optimizimin e gjendjes së përgjithshme të trupit gjatë lodhjes dhe rraskapitjes.

  • 1000 mg Taurinë për kapsulë
  • Formë efektive
 • NT Voltage Energy Bar (65 g) 200L

  Formula përfshin gjithashtu izomaltulozë (PalatinoseTM), një disakarid me indeks të ulët glicemik (GI 32) dhe vitamina C dhe E që, në kombinim me zinkun, mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ dhe mbështet imunitetin.

  • Vitaminë C
  • Vitaminë E
  • Zink

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories