8 results

 • Sort by
  ...
 • MYP Collagen Protein (1 kg) 4.500L

  Kolagjeni është një proteinë që gjendet kryesisht në lëkurë, flokë, thonj dhe inde të tjera lidhëse në trup, duke e bërë atë proteinën më të bollshme tek njerëzit dhe gjitarët. Është paksa e ndryshme nga proteina e hirrës dhe e kazeinës, sepse ka një nivel të lartë të aminoacideve, glicinës, prolinës, hidroksiprolinës dhe argininës. Nëse dëshironi më shumë informacion mbi proteinën, përfitimet e saj dhe udhëzime se cila është më e mira për ju? Shikoni udhëzuesin tonë të proteinave.

  Benefitet Kyçe:

  • Peptide kolagjeni me pastërti të lartë
  • 22 g Proteina për porcion
  • Kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore

  S’ka stok

 • MYP Max Protein Cookie (75 g) 300L

  Këto biskota me proteina të larta janë një rostiçeri e shijshme për të mbështetur rutinën tuaj të stërvitjes, pasi proteinat ndihmojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e muskujve menjëherë pas një seance stërvitore.

  Benefitet Kyçe

  • Përmbajtja e proteinave 50%.
  • Kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës së definuar
  • E përkryer si një ëmbëlsirë e pasur me proteina kur jeni në lëvizje
 • MYP Multi Vitamin Gummies (30 copë) 2.000L

  Plotësoni nevojat tuaja me lëndë ushqyese të rëndësishme me Multivitamin Gummies me shije luleshtrydheje, të cilat përmbajnë një përzierje të 11 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.

  Gjithashtu ne kemi menduar dhe për veganët me variantin Vimto me bazë bimore i cili është një suplement i shijshëm që është i mbushur me nëntë vitamina dhe minerale thelbësore e shoqëruar me një shije agrumesh të shkëlqyer.

  Benefitet Kyçe:

  • Një mënyrë e shijshme për tu mbushur me lëndë ushqyese thelbësore
  • Me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar1
  • Me biotinë për të ruajtur lëkurën dhe flokët2
  • Aromë luleshtrydhe ose limoni (vegan).
 • MYP Vegan Protein Blend (1 kg) 4.000L

  Vegan Protein Powder është proteina jonë e sapoformuluar me bazë bimore. Ne kemi përmirësuar shijen dhe strukturën, por mos u shqetësoni – është ende e mbushur me vlera ushqyese të mahnitshme që i keni kërkuar më parë.

  Benefitet Kyçe:

  • 22 g Proteina të plota për porcion*
  • Vetëm 110 kalori për porcion*
  • Përmban profilin e plotë të aminoacideve
  • Shije dhe cilësi e përmirësuar
 • MYP Vegan Protein Blend (2.5 kg) 8.000L

  Vegan Protein Powder është proteina jonë e sapoformuluar me bazë bimore. Ne kemi përmirësuar shijen dhe strukturën, por mos u shqetësoni – është ende e mbushur me vlera ushqyese të mahnitshme që i keni kërkuar më parë.

  Benefitet Kyçe:

  • 22 g Proteina të plota për porcion*
  • Vetëm 110 kalori për porcion*
  • Përmban profilin e plotë të aminoacideve
  • Shije dhe cilësi e përmirësuar

  S’ka stok

 • NT Arginine (120 kaps) 2.500L

  Aminoacidi L-argininë ka përqindjen më të lartë të azotit nga i gjithë spektri i aminoacideve dhe është një pjesë e rëndësishme e proteinave komplekse. Një marrje e duhur e proteinave mund të sigurojë rikuperimin dhe rritjen e muskujve skeletorë, me kusht që të ruhet ekuilibri i azotit.

  S’ka stok

 • NT Beta-Alanine Compressed Caps (90 kaps) 2.500L

  BETA-ALANINE COMPRESSED CAPS  janë kapsula me xhelatinë të pastruar me cilësi të lartë që janë lehtësisht të tretshme dhe përmbajnë pjesë të sakta të përbërësve aktivë, d.m.th aminoacidet Beta-alaninë dhe L-histidinë. L-histidina është një aminoacid thelbësor që punon në mënyrë shumë efikase me beta-alaninën që është substanca kryesore aktive në trup. Me një sasi të mjaftueshme të të dy aminoacideve, karnozina krijohet në trup. Ky dipeptid shkakton parestezi (ndjesi shpimi gjilpërash) dhe kërkohet nga atletët së bashku me vitaminat B5 dhe B6 për të reduktuar lodhjen dhe rraskapitjen dhe për të nxitur metabolizimin e energjisë.

  • 1150 mg Beta-Alaninë për kapsulë
  • L-Histidinë
  • Vitaminë B6
  • Vitamina B5
 • NT Glutamine (500 g) 4.500L

  L-glutamina është një nga aminoacidet më të bollshme në muskujt skeletorë. Aminoacidet janë blloqet ndërtuese të secilës proteinë dhe një marrje e proteinave cilësore, së bashku me një gamë optimale të aminoacideve, kontribuon në rritjen e muskujve.

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories