1 result

 • Sort by
  ...
 • NT Carbodrinx (750 ml) 150L

  Pije sportive energjike e gatshme për t’u pirë me përmbajtje karbohidratesh, e disponueshme në aroma e rrushit të zi, mjedrës blu dhe limonit jeshil. Është një zgjidhje ideale për të mbajtur trupin tuaj të hidratuar. Për shkak të një përzierjeje efektive të saharideve, të formuar nga disakaridi Isomaltulose (burim i fruktozës dhe glukozës) – PalatinoseTM, saharozës dhe glukozës, ndihmon në plotësimin e energjisë gjatë një aktiviteti intensiv. Është i pasuruar me vitaminë C. Përmbajtja totale e karbohidrateve është 7 – 9 gram për 100 ml (në varësi të  shijes).

  Benefitet:

  • Izomaltulozë (PalatinoseTM) – disakarid me indeks të ulët glicemik 32
  • Vitaminë C

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories