3 results

 • Sort by
  ...
 • NT Carbodrinx (1000 g) 2.000L

  Një përzierje e 5 karbohidrateve komplekse duke përfshirë përbërësin e markës Palatinose™ siguron përdorshmëri maksimale të energjisë gjatë performancës suaj. Gjithashtu ndihmon jashtëzakonisht në rikuperimin pas aktiviteteve intensive. CARBODRINX do t’ju kthejë në rrugën e duhur. Për të gjitha sportet. Çdo ditë.

 • NT Carnitine 60.000 + Synephrine (500 ml) 2.500L

  Një nga produktet e karnitinës më të koncentruar në treg. Karnitina është një substancë që gjendet natyrshëm në trup, të cilën trupi mund ta sintetizojë nga aminoacidet L-lizinë, L-metioninë dhe L-glicinë në prani të vitaminës C, vitaminës B6 dhe hekurit. Vetëm nivelet e ulëta të disa prej këtyre substancave mund ta bëjnë sintezën e karnitinës të pamjaftueshme. Falë kësaj, karnitina është veçanërisht e mirëpritur gjatë dietave reduktuese, por edhe në momentet e lodhjes dhe rraskapitjes mendore. Ekstrakti i shtuar i bimës Citrus Aurantium (10% sinefrinë) në këtë produkt mbështet metabolizImin e yndyrave dhe ndihmon në reduktimin e indit dhjamor.

  • 60 000 mg Karnitinë për paketim
  • Formë e lëngshme e karnitinës
  • 1800 mg L-Karnitinë për porcion
  • 30 mg Citrus Aurantium për porcion
  • I pasuruar me vitamina B5 dhe B6 që kontribuojnë në eliminimin e lodhjes dhe metabolizimin normal energjik
  • Pa sheqer

  S’ka stok

 • NT Carnitine Magnesium Activity Drink (750 ml) 250L

  Pija Carnitine Magnesium Activity Drink tradicionalisht ka një pjesë të lartë L-karnitine cilësore (1000 mg); është pa ngjyrë dhe pa sheqer dhe kripë

  • Shishe ergonomike me një “bravë sportive”
  • Pa ngjyrues
  • 0% Kripë
  • Përmban L-Karnitinë
  • Përmban magnez dhe vitaminë B6
  • Pa sheqer
  • Pak e gazuar

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories