1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • BSN NO-Xplode Legendary 6.000L

  NO-Xplode është formula origjinale para-stërvitore e BSN, tani e riformuluar me një përzierje të re që nxit energjinë, fokusin mendor dhe shijen nga shkencëtarët më të avancuar të ushqyerjes në BSN. Duke u siguruar që të jeni të përgatitur dhe gati për të thyer stërvitjen tuaj, NO-Xplode ju jep gjithçka që ju nevojitet për të shtyrë veten aq larg sa mundeni. Dhe pastaj shtyjeni veten më tej. Gjithmone!!!

  • Sasia, 65 gr
  • Madhësia e porcionit: 3 lugë (13 g)

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë